פתח תקווה

לאחר מאבק משפטי שהוביל ראש העיר ברוורמן נהרס מבנה שהיווה בעיה תעבורתית ברחוב “אחים ישראלית” בפ”ת

לאחר מאבק משפטי שהוביל ראש עיריית פתח תקווה, איציק ברוורמן ותושבי אם המושבות, נהרס הבוקר מבנה שהיווה מפגע תעבורתי ברחובות אחים ישראלית והסביבה

הבוקר, מבוצעת הריסת בניין ברחוב “אחים ישראלית” פינת “משה סנה”. המבנה שהופקע ושימש כמרפדייה, יצר בעיית תעבורה גדולה במקום. מדובר ברחוב ללא מוצא, אשר נמצאים בו מספר גני ילדים, כך שחייבים להסתובב כדי לצאת חזרה מהרחוב.
לאחר מאבק ממושך של התושבים מול בעל המבנה, נכנס ראש העיר איציק ברוורמן לתמונה ובמסגרת הליך משפטי אותו הוביל, בוצעה הריסת המבנה לטובת האינטרס הציבורי, כמתבקש על פי התכנון באזור.
תושבת השכונה שרון רפפורט סיידה אמרה: “מדובר במאבק חושב לתושבים, זה לא פשוט להפקיע שטח כזה ועדיין ראש העיר הצליח. ההישג שישפר דרמטית את בעיית הפקקים בבוקר”.
Tags

במקום המבנה שנהרס, יושלם צומת וייסלל כביש לטובת דיירי הרחוב ותושבי העיר. כך מדרך ללא מוצא יהפוך הרחוב לחד סטרי עם כניסה ויציאה מכל כיוון, מה שיקל על התנועה וההורים בשעות הבוקר ואחרי הצהריים בזמן הורדת ואיסוף הילדים מהגנים.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  אולי גם זה יעניין אותך
  Close
  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close