חולון

חולון שומרת על מקומה בצמרת היציבות הפיננסית

מחקר שערכה חברת המידע העסקי BdiCoface  במסגרת דירוג BdiCode לשנת 2019 מדרג את חולון במקום השני בדירוג היציבות הפיננסית של הרשויות המקומיות הגדולות. במקום הראשון עומדת שכנתה מדרום ראשון לציון, ובמקום השלישי נמצאת שכנתה מצפון תל אביב.

הדירוג השנתי של חברת המידע העסקי D&B ישראל מתפרסם אחת לשנה וכולל שלוש “קבוצות” ערים: הערים הגדולות, שבהן יותר מ-200 אלף תושבים, הערים הבינוניות, שבהן 200-50 אלף תושבים, והערים הקטנות שבהן פחות מ-50 אלף תושבים. היציבות הפיננסית של רשות מקומית היא תוצאה, בין השאר, של הכנסות הרשות, שיעור הגרעון שלה, המצב הסוציו-אקונומי של התושבים והיכולת לגבות מהם את מיסי העירייה וכן מהתנהלות יעילה ואחראית של העירייה גם מבחינה תפעולית וגם מבחינה פיננסית.

 

חולון, כאמור, מדורגת בסקר שנייה עם הכנסות של 1.218 מיליארד שקל ושיעור גביית הארנונה הגבוה ביותר מבין הערים הגדולות: 96%.

“עיריית חולון ממשיכה להתנהל באופן יעיל ואחראי, הודות לאנשי מקצוע מצוינים”, מסר ראש העירייה, מוטי ששון. “אנו עושים כל מאמץ על מנת להמשיך ולהתנהל כך גם בעתיד”

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות