חולון

אושר מימון ממשלתי לתוכנית אב בשכונת ג’סי כהן

הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית הודיעה אתמול לעיריית חולון כי קיבלה את אישורו של משרד הבינוי והשיכון למימון תכנון תוכנית אב בשכונת ג’סי כהן.

בהמשך לקול הקורא, שהוציאה הרשות להתחדשות עירונית לתכנון תוכנית אב בשכונות ותיקות בערים השונות בארץ, הגיש מנהל ההנדסה של עיריית חולון בשיתוף עם מנהלת ההתחדשות העירונית של חולון את שכונת ג’סי כהן וזאת בשל העובדה כי השכונה, הממוקמת במערב העיר, עומדת בראש סדר העדיפויות לקידום הליך התחדשות עירונית.

תכנון תוכנית האב מצטרף לתכנון מתחם יוספטל, אשר אושר למימון על ידי הרשות להתחדשות עירונית במסגרת מסלול רשויות ונמצא כבר בהליכי תכנון.

הרשות להתחדשות עירונית בשיתוף עם מנהל ההנדסה והמנהלת להתחדשות עירונית עובדים בימים אלו על גיוס צוות היועצים לטובת הנעת התוכנית.

התושבים יעודכנו בהתקדמות התכנון באמצעות מנהלת ההתחדשות העירונית אשר עומדת לרשות התושבים ותשמח ללוות ולסייע בכל הקשור בהתארגנות תושבים ולמידת נושא ההתחדשות העירונית.

תושבים שמעוניינים להתייעץ עם אנשי המנהלת או לקבל מידע בנושא התחדשות עירונית, מוזמנים להתקשר לטלפון 03-7284291, או להגיע למרכז הקהילתי קליין ברחוב פילדלפיה 16 בימי שלישי, בשעות 18:00-16:00 ובימי חמישי בשעות 12:00-09:00.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות