חולון

אמנון ארץ קדושה נבחר לגזבר עיריית חולון

ועדת המכרזים למינוי בכירים בעיריית חולון בחרה את גזבר העירייה הבא: אמנון ארץ קדושה, מי שמשמש בשש השנים האחרונות כסגן הגזבר ומנהל אגף ההכנסות והארנונה בעירייה. ההחלטה התקבלה פה אחד והיא טעונה את אישור מועצת העיר שתתכנס ביום רביעי הקרוב.

במסגרת תפקידו בעיריית חולון אחראי ארץ קדושה על ההכנסות העצמיות, המהוות כ-50% מהתקציב העירוני, ומנהל כ-60 עובדים. בנוסף, הוא אחראי על חישובים כלכליים, על ניסוח ושינוי צו המיסים העירוני, ממונה על הגבייה והשומה וכן על השירות לתושבים בנושאי הגבייה.

מאז 2014 הוא משמש כדירקטור בחברת איגודן וכחבר ועדת השקעות ומאז 2017 הוא חבר גם בוועדת הביקורת בחברה הכלכלית לפיתוח חולון.

אמנון הוא בעל תואר ראשון במנהל עסקים (התמחות במימון ושיווק) ובעל תואר שני במימון וחשבונאות. ארץ קדושה נבחר מבין 17 מועמדים, שרואיינו על ידי חברי הוועדה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות