פתח תקווה

פרויקט התקנת גלאים בבתי קשישים בפתח תקווה

במסגרת תוכנית "התפתחות אישית ומעורבות חברתית" יצאו צוותי כבאות מתחנת פתח תקווה בשיתוף עם צופי אש להתקין גלאים בבתי קשישים בעיר. "אם הצלנו בית אחד של ניצול או קשיש זה עולם ומלואו"

ביום שלישי שעבר (25.6) החל בפתח תקווה פרויקט התקנת גלאים בבתי קשישים וניצולי שואה במסגרת התוכנית “התפתחות אישית ומעורבות חברתית” בתחנת הכיבוי פתח תקווה.

צוות הכבאים וצופי האש יצאו לבתים לצורך התקנת הגלאים וזאת לאחר ביצוע מיפוי ושיחות מקדימות בשיתוף הרשות לזכויות ניצולי השואה במשרד האוצר.

Tags

במהלך ההתקנות הוקפץ הצוות לפעילות מבצעית בשטח אך בסיומה לא ויתרו וחזרו צופי האש בהובלת לוחם האש רס”ל אנדריי סלובודיאנסקי, להתקנת הגלאים בבתי הקשישים.

הקשישים ובני משפחה שנכחו במקום הודו והתרגשו מאוד. טפסר משנה איציק עוז הדגיש את האחריות הקהילתית לצד המבצעיות חסרת הפשרות של לוחמי האש וצופי האש בתחנה.  “אם הצלנו בית אחד של ניצול או קשיש זה עולם ומלואו. תפקידנו במניעה לא פחות חשוב, ואני מברך על היוזמה ושיתוף הפעולה”.

צילום: צופי אש

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  אולי גם זה יעניין אותך
  Close
  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close