חולון

חולון עולה לכיתה א’

מחלקת הורות, משפחה ורווחה חינוכית, בשיתוף עם מחלקת הצעירים בעיריית חולון מציעות תוכנית הכנה עירונית להורים לילדים שעולים לכיתות א’ ולילדיהם.

במסגרת התוכנית תתקיים הרצאה של מנחת ההורים מיכל דליות (“סופר נני”) ביום שלישי, 9.7.19, בשעה 20:30, במרכז שטיינברג. ההרצאה תעסוק בהבנת המעבר לכיתה א’ ותעניק להורים כלים להפוך אותו להזדמנות שממנה ניתן לצמוח. עלות כרטיס: 25 שקלים.

בנוסף, יתקיימו קבוצות הכנה לכיתה א’ להורים ולילדים, שיכללו סדנאות בנות ארבעה מפגשים, פעם בשבוע, בחודשים יולי ואוגוסט. הסדנאות יעניקו להורים כלים ואילו הילדים ירכשו מיומנויות מתאימות לקראת המעבר באמצעות שימוש בחושים ובגוף. ניתן להירשם לקבוצות ההכנה, שעלותן מסובסדת, ביום הרצאתה של מיכל דליות.

כמו כן, ביום ראשון, 21.7.19, בשעה 20:30, יתקיים פאנל LIVE מהבית, שבו אנשי מקצוע מתחום החינוך יחד עם מנחת הורים ישיבו בפייסבוק על שאלות ההורים בנושא המעבר לכיתה א’. הפאנל יועבר בדפי הפייסבוק “הורים עושים ח.י.ל.” ו”עיריית חולון”.

כרטיסים ניתן לרכוש בקישור https://eventbuzz.co.il/lp/event/shalomkitalef

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close