חולון

מִלְגַן – סטודנטים בחולון מתנדבים בגני ילדים ומקבלים מלגות

תמורה לתרומה: יוזמה חדשה של מחלקת הצעירים בעיריית חולון, בשיתוף עם אגף גני הילדים, משבצת סטודנטים שמועמדים לקבלת מלגת לימודים, להתנדבות בגני הילדים העירוניים ברחבי העיר וזאת,  כאחד מהתנאים לקבלת המלגה.

מדובר ביוזמה שהחלה לפעול בעיר באחרונה, לשם עידוד ההשכלה הגבוהה בעיר והמעורבות החברתית בקהילה, במסגרתה סטודנטים תושבי העיר, שמבקשים לקבל מלגת לימודים, מתבקשים להתנדב באחד מגני הילדים העירוניים, על מנת לתרום לקהילה בתמורה. הפעילות ההתנדבותית נעשית על פי מפתח קבוע, כך שעל כל 1,000 שקלים שיקבל הסטודנט, עליו לתרום מכסת שעות מסוימת לטובת ילדי הגן ולהעשיר אותם מבחינה חינוכית וחברתית.

בימים אלה מסיימים את התנדבותם בגנים כ-30 סטודנטים יוצאי בוכרה, שיקבלו השבוע מלגות משותפות מברית יוצאי בוכרה ומעיריית חולון. לפעילות ההתנדבות קדמה הכוונה מקצועית, שבמהלכה קיבלו הסטודנטים הסברים ולאחריה שובצו לגנים, בהתאם לצרכי הגן, לכישורי הסטודנט ולקרבה למקום מגוריו.

סטודנטים שכבר סיימו את מכסת ההתנדבות הביעו את שביעות רצונם מהפעילות וציינו כי חוו תחושת סיפוק. חלקם אף הבטיחו להמשיך ולהתנדב בגנים מעבר לשעות שאליהן התחייבו.

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    עוד ניוזים בשבילך

    Back to top button
    נגישות