לראשונה: תיעוד תוצאת ניתוח האף מיד בסיום הניתוח!

בפעם הראשונה בישראל צולמה תוצאת ניתוח אף ישר בסיום הניתוח שבוצע ע"י ד"ר רוני מוסקונה. קורל וקנין: "הייתי עושה את זה גם עוד מאה פעם בשביל התוצאה שיצאה לי"

קורל, בת 21 ממעלה אדומים, חלמה בצעירותה על ניתוח אף, אך היא החליטה לעבור אותו רק לאחר שחרורה מהצבא. קורל הגיעה למרפאות מוסקונה לפגישת ייעוץ עם ד”ר רוני מוסקונה והצוות ובמהלכה הוצע לה הרעיון לעשות את מה שעדיין לא נעשה בישראל- לצלם את התוצאה של ניתוח האף מיד בסיום הניתוח. קורל הסכימה מיד ואף הגדילה לעשות וצילמה מין ולוג קטן שלה מלפני הניתוח ועד לאחריו כשגולת הכותרת הייתה כשצולמה מיד בסיום הניתוח. הסרטון והסיפור תפסו תאוצה והפכו ויראליים ברשת.

אורי מוסקונה, מנכ”ל מרפאות מוסקונה:  “לאחרונה חל ביקוש מן המנותחים לראות ישר את התוצאה, החלטתי ללוות את קורל לאורך כל התהליך ביום הניתוח ואף לתעד בוידיאו את תוצאת האף מיד בסיום הניתוח, עוד לפני הנחת הסד, ובדרך זו להעניק לאלו שמתלבטים לעבור ניתוח אף לקבל מימד חדש של מידע וחוויה. מעבר לכך, חשוב היה לי להראות שאכן ד”ר מוסקונה הוא זה שמבצע את הניתוחים שלו ולא אח או רופא אחר, לאף רופא אין את המיומנות והניסיון שיש לד”ר מוסקונה בניתוח אף, כך שגם אם היינו רוצים שמישהו אחר ינתח בשמו  זה לא ממש אפשרי. קורל היא הראשונה בישראל שעשתה את זה, ישר אחרי שהניתוח הסתיים, עוד בחדר הניתוח, צילמנו את האף שלה איך שהוא יצא בווידיאו, 180 מעלות, כמובן באישור של קורל וזה יצא מאוד יפה. קורל אף תיעדה את כל התהליך אצלה באינסטגרם בזמן אמיתי, מיום לפני הניתוח, ביום הניתוח ואחרי הניתוח. עקבנו גם אחרי ההחלמה שלה שבוע אחרי ורואים שיצאה לה תוצאה מאוד יפה. יש פה עניין של חדשנות שפעם ראשונה תועד האף ישר אחרי הניתוח.

לפני ואחרי הניתוח. קורללפני ואחרי הניתוח. קורל
אחרי הניתוח עם דר רוני מוסקונה ואורי מוסקונה. קורלאחרי הניתוח עם דר רוני מוסקונה ואורי מוסקונה. קורל
עושה היסטוריה: צילום ראשון אחרי ניתוח אף. קורלעושה היסטוריה: צילום ראשון אחרי ניתוח אף. קורל

קורל וקנין: “כל החיים חלמתי על לעשות את הניתוח, חיכיתי שאני אהיה אחרי הצבא ולפני בערך לפני חצי שנה התחלתי לחפש רופאים מנתחים, נכנסתי לכל מיני בלוגים על מנת לחקור קצת על העניין של ניתוחי האף וכך מצאתי את עצמי במרפאה של מוסקונה עושה את ההדמיה ואת הייעוץ והכל. אני חייבת לציין שהוא הראשון שהלכתי אליו ובאמת אהבתי והתחברתי לעבודות שלו ולמרפאה ולכל הרופאים והצוות ששם, כמה שהם מקסימים.”

מאיפה הגיע הרעיון של הצילום?

אורי, מנכ”ל מרפאות מוסקונה, הציע לי הצעה מאוד מעניינת, שבעצם בסוף הניתוח אני כבר אראה את התוצאה וזה דבר שלא הרבה זוכים לו. ישר הסכמתי. אני בחורה שאוהבת להצטלם ואת האינסטגרם ואת הפירסום, אז הסכמתי ועשיתי את זה בשמחה ומשם הכל היסטוריה.

ביום הניתוח, אני חייבת לציין, אבא והחבר שלי התרגשו יותר ממני, הייתי בנונשלנט ורק חיכיתי בחדר ההמתנה להיכנס כבר לניתוח ולהתחיל את התהליך וכך נכנסתי לניתוח בחיוך.

איך הרגשת כשקמת  וראית את זה בפעם הראשונה?

ישר כשהתעוררתי, אורי הראה לי את הסרטונים, הייתי בהלם, קודם כל איזה  כיף לי שהצלחתי לראות את זה וגם אחרי זה מלא אנשים שאלו אותי באינסטגרם אם אני ביקשתי שיצלמו אותי וממש התלהבו מזה. הייתי בשוק אבל עכשיו, כשאני רואה את עצמי ואנשים שרואים אותי אומרים לי שנולדתי עם האף הזה, זה נראה כאילו נולדתי עם האף הזה, כי הם באמת כל כך מקצועיים ועשו לי תוצאה כזאת טבעית שבאמת אי אפשר להשיג את זה אצל כל מנתח.

ביום הורדת הגבס. קורלביום הורדת הגבס. קורל
קורל לאחר ההחלמה מניתוח האףקורל לאחר ההחלמה מניתוח האף

איך הייתה ההחלמה?

ההחלמה, מה שאני יכולה לספר עליה, שברוב המקרים יש הרבה נפיחות והרבה שטפי דם אבל לי לא היה לי שום שטף דם בפנים והכל היה בצורה מאוד מאוד נקייה. הדבר היחידי שהיה לי זה נפיחות בכל מיני אזורים אבל תוך פחות משבוע נראיתי אותו בן אדם. ההחלמה שלי הייתה ממש קלה ואחרי שבוע כבר יכולתי לעשות את הכל, להתנהל כרגיל, להתקלח כרגיל, להתאפר, לעשות כל מה שהייתי צריכה בלי שום הרגשה של חולשה או כאבים, לא הרגשתי שום דבר. הייתי עושה את זה גם עוד מאה פעם בשביל התוצאה שיצאה לי!

לינק לפוסט המצולם באינסטגרם

לפני ניתוח האף. קורל במרפאות מוסקונה

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close