בקרוב: חנוכת המרכז למשפחות לילדים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים

מרכז למשפחה - מרכז מיוחד למשפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים - ייפתח בתחילת החודש הבא בפתח תקווה

לראשונה בפתח תקווה ייפתח “מרכז למשפחה” – למשפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים בשכונת הדר המושבות, ברחוב שרגא רפאלי. המרכז הוא חלק ממחלקת נכויות בניהולה של יפה זומר השייך לאגף לשירותים חברתיים ובריאות, בראשותו של אשר שוקר ובניהולו של גיא עפארי. המרכז שיזם ופיתח משרד הרווחה מיועד לתת תמיכה וחוסן למשפחות המיוחדות.

השירות הוא רב נכותי (שיקום, מוגבלות שכלית התפתחותית, אוטיזם) הפועל בגישה קהילתית שבה ההורים הם שותפים מלאים לתכנון השירות והפעלתו. המרכז מפעיל תכניות ושירותים משלימים לשירותים הניתנים למשפחות לילדים עם מוגבלויות, קבוצות תמיכה, הנגשת מידע, פעילות פנאי והפגה למשפחות כגון טיולים, חוגים, סדנאות ועוד.

במרכז שיופעל על ידי מקפ”ת וינוהל על ידי עו”ס דמיאן סרניאקי, יתקיימו פעילויות לילדי העיר יחד עם ילדים עם צרכים מיוחדים, והמקום ישמש גם כמרחב למפגש חברתי לקהילה.

ביום ראשון (6 בינואר 2019, כ”ט בטבת) יתקיים טקס חנוכת המרכז למשפחות ברחוב שרגא רפאלי 4, בקומה השנייה, בין השעות 18:00-16:30.

בתוכנית: קביעת מזוזה ומופע לכל המשפחה “אדון שוקו”, משירי אריק איינשטיין. אדריכל המרכז למשפחות – שמעון חן.

ראש העירייה רמי גרינברג וחבר הנהלת העיר אשר שוקר ראש האגף לשירותים חברתיים ובריאות, בירכו על פתיחת המרכז ואיחלו הצלחה לכולם.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close