צרכנות

קרם ידיים משקם- לעור פגוע, לשימוש ביתי ומקצועי

מותג לה רוש-פוזה מציע קרם ידיים משקם- לעור פגוע, לשימוש ביתי ומקצועי. הידיים הן כלי השרת שלנו לאורך כל היום, הידיים הן גם אלה שמדי יום מקלידות, מכבסות,מבשלות,מתקנות ובאות במגע עם חומרי ניקוי. הידיים הן בעלות עור דק מאוד ודל בבלוטות חלב, רק לעיתים רחוקות הן מוגנות ולכן הן עלולות להגיע לנקודת פגיעות קיצונית.

LA ROCHE–POSAY מותג הדרמו-קוסמטיקה הבינלאומי המומלץ לעור רגיש על ידי למעלה מ- 25,000 דרמטולוגים ברחבי העולם מציע בימים אלו, קרם ידיים משקם לעור פגוע לשימוש ביתי ומקצועי לאחר שטיפת הידיים:

CICAPLAST HANDS BARRIER REPAIRING CREAM

פורמולה המרגיעה ומסייעת לשקם את מחסום ההגנה של העור. מגן על העור ומספק שכבה בלתי נראית העמידה מפני שטיפה במים. מתאים לטיפול בעור ידיים יבש ופגום. מרקם הנספג במהירות, בלתי נראה, אינו שומני ואינו דביק –

-ניתן לרכישה גם בלי לצאת מהבית באתרי המכר השונים.

CICAPLAST ידיים–פורמולה המרגיעה ומסייעת לשקם את מחסום ההגנה של העור. מגן על העור ומספק שכבה בלתי נראית העמידה מפני שטיפה במים. מתאים לטיפול עור ידיים יבש ופגום. מרקם עשיר הנספג במהירות, בלתי נראה, אינו שומני ואינו דביק. מכיל מים הטרמליים ממעיינות לה רוש-פוזה. נטולי בושם. ללא פראבן. נבדק דרמטולוגית ונבדק גם בישראל על עור רגיש.

תוצאות מוכחות- הפחתת מראה אדמומי ותחושת חיספוס בעור. עור הידיים מוזן, רך ומשוקם. העור מוגן טוב יותר מפני נזקים חיצוניים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות