ניוזים חמיםצרכנות

גבר, תטפח את עצמך!

מותג הטיפוח היוקרתי לשיער KÉRASTASE  מציע סדרת טיפוח  לגבר לשיער דליל וחסר צפיפות - DENSIFIQUE HOMME

מותג הטיפוח היוקרתי לשיער KÉRASTASE  מציע סדרת טיפוח  לגבר לשיער דליל וחסר צפיפות – DENSIFIQUE HOMME סדרת המוצרים כוללת: אמבט חפיפה (שמפו) ואמפולות לטיפול מרוכז יום יומי.

מותג השיער היוקרתי והמקצועי  KÉRASTASE  מציע, סדרת טיפוח גם לגברים, הנותן מענה לטיפול בשיער דליל וחסר צפיפות: DENSIFIQUE HOMME .

הסדרת כוללת 2 מוצרים חדשניים:

אמבט חפיפה (שמפו) מיועד לשיער דליל וחסר צפיפות. הקרקפת מרגישה קלילה יותר, סיב השערה מרגיש עבה יותר, השיער מרגיש עבה יותר ונראה בריא יותר. איך זה עובד? ביוטין: משפר את הסביבה של הקרקפת. פולימר טקסטורה: יש לו פעולה מידית של צפיפות על סיב השערה.  שימוש רגיל. כיצד להשתמש:  יש לעסות לתוך שיער רטוב ולשטוף ביסודיות.

אמפולות לטיפול  מרוכז יום יומי בשיער חסר צפיפות  – לבעלי שיער חסר צפיפות. כבר בחודש אחד, השיער נראה עבה ומלא יותר. איך זה עובד? סטימוקסידין מחקה את הסביבה האופטימלית של תאי הגזע ומאפשר את האינטראקציה שלהם ומעורר זקיקים רדומים. – קומפלקס גליקן- משחזר את הצפיפות של השיער. פולימר טקסטורה: יש לו פעולה מידית של צפיפות על סיב השערה. כיצד להשתמש? טיפול שנשאר בשיער. יש להניח באופן יום יומי על שיער שיובש במגבת בשורשים, במשך 3 חודשים. ייבוש מהיר. יש להניח על הקרקפת בבוקר או בלילה על שיער רטוב או יבש. ניתן לשימוש בכל עונה בשנה. לשיער שומני, יכול להתרחש אפקט שומני במקצת: לכן נמליץ להשתמש בטיפול בלילה.

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות