מקומיתל אביב - יפו

המשפחה בצל משבר הקורונה: עובדים סוציאליים יענו בטלפון לתושבי תל אביב

משבר הקורונה הציף אתגרים בכל תחומי החיים. בשל ההסתגרות הממושכת בבתים, עלולים להיווצר מריבות ומתחים בתוך המשפחה, היכולים להגיע אף למצבי קיצון ואלימות (פיזית, מילולית, כלכלית ונפשית). ואכן, בימים האחרונים נרשמה עליה במספר הדיווחים על אלימות במשפחה בצל הקורונה. מינהל השירותים החברתיים בעיריית תל אביב-יפו, בשיתוף משרד הרווחה, חונכת בימים אלה את מרכז אור-נור, במסגרתו יתנו עובדים סוציאליים מענה טלפוני לתושבי העיר בימים א’-ה’ בשעות 19:00-08:00. תושבים יכולים לקבל במרכז החדש ייעוץ, הכוונה, וכלים להתמודדות עם קונפליקטים במשפחה. המענה מיועד לנשים, גברים וילדים החווים וחשופים למתח, קונפליקט ואלימות במשפחה והוא יינתן באופן פרטני, קבוצתי ואבחוני בטלפון ובאמצעות שיחות זום.

בתום משבר הקורונה, יעבור המרכז לפעילות גם במתכונת פרונטלית.
03-7246565 מרכז אור-נור

שימו לב, במצבי חירום יש להתקשר לאחד המספרים הבאים:
106- מוקד עירוני 106 +
100 – משטרה
118 – קו חירום ארצי משרד הרווחה (24 שעות)

ראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי: “מגיפת הקורונה אמנם מחייבת את העירייה לצמצם את פעילותה השגרתית – אבל בכל מה שקשור לשלומם ובריאותם של התושבים, לא רק שאנו לא מצמצמים, אלא יוצרים מסגרות נוספות לטיפול וסיוע. דווקא בתקופה קשה זו מוטלת עלינו חובה להעמיק ולהרחיב את השירותים החיוניים שאנחנו מעניקים לתושבינו.”

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות