תכירו את Plug&Play: טלפונים סלולריים, מחשבים, מעבדה, ציוד היקפי, ציוד לגיימרים ועוד

חברת Plug&Play שקיימת יותר מעשר שנים, עברה ממרכז העיר ראשון לציון לקניון הבאר ומפעילה מעבדת תיקונים וחנות של טלפונים סלולאריים ומחשבים עם תיקון מהיר במקום

חברת Plug&Play שקיימת יותר מעשר שנים, עברה ממרכז העיר לקניון הבאר ומפעילה מעבדת תיקונים וחנות של טלפונים סלולריים ומחשבים עם תיקון מהיר במקום. בחנות ניתן למצוא מחשבים מכל הסוגים וגם אביזרים לטלפונים ולמחשבים וכמובן, ציוד היקפי, כולל ציוד גיימינג, קונסולות ואביזרים. החברה שמייבאת ומשווקת טלפונים סלולריים, אביזרים ומוצרים נוספים, עושה את כל המאמצים על מנת לספק ללקוחות את המבחר ואת החידושים האחרונים בתחום, כל זאת, במחירים התחרותיים ביותר. בנוסף, מחזיקה החברה מעבדה חדישה לביצוע כל סוגי התיקונים למוצרים סלולריים, כשהמעבדה היא מהמתקדמות בשוק כיום.

בחברה מתבססים על המילה האחרונה בכל הקשור לטכנולוגיית אינטרנט, לוגיסטיקה ואבטחת נתונים, הכל בכדי שהגולש יוכל ליהנות מהשירות הטוב ביותר הזמין כיום. הקשר ההדוק של החברה עם הספקים בחו”ל ובארץ פותח פלטפורמה אמינה ומקצועית לאספקת השירותים ללקוחות של החברה ברמה הכי גבוהה ובסטנדרטים המתאימים למסחר האלקטרוני בסביבה דינמית, כשהמוטו של החברה הוא: מהירות, מקצוענות ואחריות!

מעבדה וחנות מתקדמת. Plug&Playמעבדה וחנות מתקדמת. Plug&Play

חברת  Plug&Play  שמפעילה את אתר המכירות sdcom.co.il הוקמה בשנת 2001  (בשם  sdcom) במטרה לספק  לקהל הרחב חווית הקניה המושלמת ופתרונות יצירתיים לעולם העזרים. עיקר הפעילות של האתר הוא מכירות מערכות מחשבים, מחשבים ניידים וציוד היקפי  למחשבים, גדג’טים ומתנות ללקוחות ולכל מטרה.

 

שרות לקוחות: support@sdcom.co.il
כתובת: רחוב  מורשת ישראל 15 , ראשון לציון , קניון הבאר.

טלפון  :03-6032727     

פקס: 1533-6032727

כתובת האתר של העסק :  http://sdcom.co.il/default.aspx

כתובת דף הפייסבוק : https://www.facebook.com/sdcom.israel/

מעבדה וחנות מתקדמת. Plug&Playמעבדה וחנות מתקדמת. Plug&Play

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close