ליעד אילני במתקפה בעקבות פרסומים שקריים: “כרמל שאמה לאן עוד אתה מתכוון לדרדר אותנו בשבוע הקרוב לפני שתיעלם שוב מחיינו?”

ביומיים האחרונים אנשי כרמל שאמה הכהן יוצאים במתקפת הכפשות ופרסומים שקריים כנגד ליעד אילני. זה התחיל מכותרת מתעתעת כאילו אילני תומך בזינגר ועבר להפצת הקלטה כאילו הוא סגר דיל עם סגניתו של זינגר, כשמדובר בהקלטה של לפני 4 שנים. אילני במתקפה הבוקר נגד שאמה הכהן

מערכת הבחירות ברמת גן רשמת שיאים שליליים של הכפשות ופרסומים שקריים כל יום מחדש. לפני יממה הפיצו אנשי כרמל שאמה הכהן מסרון עם כותרת: “אילני העד שאמה ונגד זינגר”. אלא שמדובר לא בליעד אילני אלא בשופטת יעל אילני שפסקה לטובת הסרת השילוט של זינגר כנגד שאמה. לפי הכותרת המטעה ניתן היה לחשוב שמדובר בליעד אילני.

אם לא די, ביממה האחרונה מופצת הקלטה בת מס. שניות בין אביבית מאור נמרודי לליעד אילני בה נשמע אילני אומר לאביבית כי תשמור את ההסכם ביניהם בסוד. ההקלטה שהופצה, הופצה עם הכותרת כאילו אילני סגר דיל עם זינגר. הבעיה: מדובר בהקלטה לפני 4 שנים בדיוק, כשאילני נכנס לקואליציה של זינגר.

ליעד אילני החליט לא לשתוק יותר הבוקר על מסע ההכפשות והוצאת הדיבה שמנהל כנגדו שאמה הכהן והעלה פוסט חריף ביותר בזה הלשון:

 

“כרמל שאמה לאן עוד אתה מתכוון לדרדר אותנו בשבוע הקרוב לפני שתיעלם שוב מחיינו הרמת גנים למשרה הנחשקת הבאה?

רק שלשום התבשרנו בדו”ח מבקר המדינה על ניהול כושל של המשלחת ל OECD ובכלל זה אי סדרים כספיים בעניין ההוצאות שלך. אם זה לא הספיק יום לאחר מזה עשית שימוש ציני בשמה של כבוד שופטת בית המשפט המחוזי יעל אילני (אין קשר משפחתי), כאשר הוצאת הודעה שפלה בתפוצות הוואטספ וניסית ליצור מצג שווא כאילו אני תומך בך וכל זאת רק בשל העובדה ששם משפחתנו זהה. איזו בושה.

והנה עבר עוד יום ואתה ממשיך להתעלות על עצמך בתור עו”ד יחד עם עוד חברי מועצת עיר שגם הוא עו”ד, מוציאים הקלטות סתר בניסיון לייצר גניבת דעת של ציבור הבוחרים, כאילו יש ברית ביני לבין זינגר – ברית שאיננה קיימת.

הרי אתה ישבת לצדי בפאנל פומבי בשכונת רמת חן ומול 200 תושבים הצהרתי בפניך, תוך שאני מסתכל לך בלבן של העיניים ואומר שלא אשב בקואליציה לא עם זינגר ולא איתך מה עוד תמציא מחר?

ב- 30.10 רמת-גן אומרת לא לכושלים, לקושרים, למקליטים ולשקרנים”.

 

 

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close