הצלחה גדולה לנתניה ביריד התיירות הבינלאומי

יריד התיירות הבינלאומי שהתקיים בגני התערוכה בתל אביב, אליו מגיעים אנשי מקצוע, שגרירים, שרי תיירות ועוד, הביא עמו שבחים רבים לנתניה

מבקרים רבים ושבחים לנתניה שהשתתפה ביריד התיירות הבינלאומי השנתי במרכז הירידים בגני התערוכה. נתניה, עיר תיירות מובילה בארץ ובעולם, יוצגה על ידי האגודה לעידוד התיירות נתניה בניהולה של מנכ”לית האגודה, אולגה לוריה, ובהשתתפות מלונאי נתניה.

מדובר ביריד התערוכות הגדול במזה”ת המתקיים מדי שנה אליו מגיעים מרחבי העולם שגרירים, שרי תיירות, ואנשי מקצוע בענף התיירות.

אל ביתן העיר נתניה הגיעו מבקרים רבים שהתרשמו ממוקדי התיירות שמציעה נתניה ואטרקציות התיירותיות כמו הפלנתניה-מרכז מדע תרבות וחלל, מוזיאון העיר, שמורות הטבע הייחודיות, כיכר העצמאות השוקקת, היכל התרבות, חופי הרחצה והטיילות שהפכו לסימן ההיכר של העיר.

בין אלפי המבקרים בביתן של נתניה היו גם שר התיירות של גואטמלה עם שגריר גואטמלה, שגריר סרביה ומקדוניה, שגריר שבדיה ועוד.

כידוע, מארחת העיר  תיירים רבים מהארץ ומרחבי העולם לאורך כל השנה ונתוני התיירות מצביעים על עליה מתמדת בביקוש לבתי המלון בעיר. בנתניה למעלה מ-20 בתי מלון ורשתות מובילות כמו רשת טמרס ורשת לאונרדו עם סטנדרטים גבוהים של אירוח וחוויה של חופשה אמיתית בריביירה של ישראל.

סגן ראש העיר ומחזיק תיק התיירות, אפרים בולמש: “נתניה עיר מובילה תיירותית המושכת אליה אורחים מהארץ והעולם הודות לחופי רחצה מדהימים, טיילת עוצרת נשימה, כיכר עצמאות שוקקת ומגוון אטרקציות למבקרים כמו מתקני תרבות, שמורות טבע, שווקים ועוד. כל מה שתיירים מחפשים– קיים בנתניה ואנו גאים על כך”.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close