מחדשים למענכם

עיריית נתניה חנכה את מועדון מעגלים המחודש – מועדון פנאי לאנשים עם מוגבלויות במעמד חבר המועצה אבי סלמה, ראש מנהל הרווחה והשירותים החברתיים בעיריית נתניה, רותי גור, מנהלת אגף רווחה אזורי קלרה חן, מנהלת מועדון מעגלים ציפי שיידמן, הרב משה לחובר, מנהלת רשת המתנ"סים מירה ונזינסקי, ומנהלת מתנ"ס נאות הרצל ריקי ברק בן אליעזר.

Tags

מועדון מעגלים הוא מועדון פנאי לאנשים עם מוגבלויות מעל גיל 21 במתנ”ס נאות הרצל, מתוך אג’נדה של שילוב וקירוב אוכלוסייה עם מוגבלות לקהילה. המועדון נותן מענה ללמעלה מ- 50 חניכים, במגוון חוגים, פעילויות העשרה וקבוצות השתייכות חברתיות.

באחרונה עבר המועדון שיפוץ נרחב לרווחת באי המקום בסיוע קרן שלם, עיריית נתניה – אגף אחזקות, החברה למתנסים ומתנ”ס נאות הרצל, ובאישור משרד הרווחה והשירותים החברתיים.

במסגרת השיפוץ הורחבו חדרי הפעילות, שופץ ושודרג המטבח הטיפולי וחדר המחשבים ייחודי.

 

 

צילום: רן אליהו

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close