מתנות לחג מוועד העובדים העירוני

כמדי שנה וכמיטב המסורת מקיים ועד העובדים של עיריית כפר סבא בהובלתה של יו"ר הועד חיה שפירא אירוע שנתי לעובדי העירייה וילדיהם. השנה קיבלו חברי ועד העובדים החלטה להזמין להצגת חנוכה כ־100 ילדים ממועדוניות הרווחה והחינוך וממרכז להורות. כל הילדים צפו יחד בהצגות "יניב המגניב" ופירומניה בקצב האור". את האירוע כיבדו בנוכחותם ראש העיר רפי סער, חברי המועצה דני הרוש וד"ר אסנת ספורטה ומכובדים נוספים. בסיומו של האירוע קיבלו חבילת שי עם ממתקים. במקביל יחולקו חבילות שי נוספות לילדי מועדונית בית הנוער קדימה בשכונת יופסטל.

ראש העירייה רפי סער בירך על ההחלטה ומסר: "עיריית כפר סבא התברכה בהון אנושי יוצא דופן, של עובדים מסורים ונאמנים שהם חלק ממערכת המעניקה שירות אדיב ויעיל לתושבי העיר. עובדים שהפכו עם השנים למשפחה מגובשת, ועל כך גאוותי הרבה. אני מודה לוועד על היוזמה ועל הפקת האירועים החגיגית שמטרתה העצמת העובדים, לעובדים על העשייה ושיתוף הפעולה ומאחל לתושבים ולעובדים כאחד,  שימצאו את האור שבתוכם, בעשיה הציבורית ובעיקר בנתינה לזולת".

חיה שפירא יו"ר הוועד הוסיפה ואמרה כי, "הועד מקדם בברכה את השיתוף והעזרה לקהילה.  בשם הועד והעובדים אני מאחלת לראש העיר הצלחה רבה בתפקידו ובטוחה כי יקדם את כפר סבא למקום הנכון".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות