גאים להיות הורים

במסגרת פרויקט הפקת סרטי גמר של מגמת הקולנוע של תיכון "עירוני ה'", יצרו כמה מתלמידי המגמה - אורי פטל, בן גרוס, עומר מלכה, כפיר לוי ואופיר לבני - סרט תיעודי בשם JOY AND PRIDE, המתאר את דרכם של המורה שלהם לקולנוע, איציק שלם קמינסקי ושל בן זוגו, מתיו, בדרכם המאתגרת להיות הורים לילדיהם, רומי וגיל.

לצורך הכנת הסרט ליווי התלמידים את איציק ואת בן זוגו, לאחר שהוזמנו על ידיהם בפתיחות ובגילוי לב, לצאת עימם למסע ולחלוק עימם את  הקשיים ואת ההתרגשות לקראת הרגע בו הפכו להורים. במהלך הצילומים שמעו התלמידים על הליך הפונדקאות, פגשו את האם הפונדקאית, קאסי, שהגיעה לביקור בארץ ושמעו על חייהם של איציק ומתיו כאבא ואבא בישראל.

הסרט שיצרו התלמידים הוקרן באולם "רפפורט" בערב הצגת סרטי הגמר של תלמידי המגמה שנערך ב-13 ביוני.

חגית לוי, מנהלת בית הספר, סיפרה: “סרטי מגמת הקולנוע שלנו תמיד אישיים, תמיד מרגשים ומרתקים ולעתים קרובות מאד מציפים דילמה, אתגר או מאבק חברתי חשוב. אנחנו מעודדים את תלמידינו להיות כנים ופתוחים כיוצרים וזאת גם האווירה אותה אנו מקדמים בבית הספר ככלל. אנחנו מאמינים בכבוד האדם, מדברים על הכול בגילוי לב ומעודדים מעורבות חברתית. אני מעריכה מאד את איציק שלם, המורה והמחנך, על פתיחותו והתייחסותו ליוצרי הסרט”.

 

צילום: באדיבות תיכון עירוני ה’

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות