קיץ של מולטי ספורט בנשר

עיריית נשר, והרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול מציגים: "תכנית מולטי ספורט לנוער" לחודשי הקיץ. הפעילות הספורטיבית מיועדת לתלמידי כיתות ז'-י"ב ותתקיים בימים א', ג', ה', ב"מגרש רוסלן" במהלך החודשים יולי-אוגוסט, תוך הדרכה מקצועית וללא עלות כספית

משעמם לכם בקיץ? בואו למגרש, הכדור כבר שם. עיריית נשר בשיתוף עם הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול, יפעילו החל מה-2 ביולי, שלוש פעמים בשבוע את תכנית: "מולטי ספורט לנוער". ילדי העיר נשר ייהנו במהלך החודשים יולי-אוגוסט משלל פעילויות ספורט מגוונת ב"מגרש רוסלן" תוך הדרכה מקצועית וללא תשלום כספי.

מנהלת הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול בנשר, ענת ביליה-ראובני, מסרה כי תוכנית "מולטי ספורט לנוער" נועדה לנתב בני נוער במהלך חודשי הקיץ לאפיקים חיוביים שבהם יוכלו ליהנות בשעות הפנאי. "עיריית נשר רואה בספורט דרך חיים ומאמינה כי פעילות ספורטיבית מחנכת למצוינות, להתמדה ולהגעה להישגים חדשים, יוצרת סיפוק ושומרת כמובן על בריאות הגוף והנפש. במסגרת התוכנית, מגרש הספורט מהווה מוקד משיכה המאפשר בשעות הערב לבני הנוער זמן איכות ספורטיבי בליווי מקצועי. בכך ניתן לצמצם בקרב בני הנוער תופעות של שוטטות, אלימות וונדליזם במהלך חופש הקיץ".

ביליה-ראובני ציינה כי “במגרש יש אחראי פעילות – מדריך ספורט מוסמך, בעל אוריינטציה וניסיון בעבודה עם בני נוער וילדים, ובכך הופכים המגרשים הציבוריים לזירות בהן ישנה נוכחות של מבוגר משמעותי”.

מעיריית נשר נמסר: “הפעילות אינה כרוכה בתשלום והיא תתקיים במהלך החודשים: יולי-אוגוסט 2019, במגרש הקט-רגל של “גן רוסלן”, שבצומת הרחובות אורן-חצב-ששת הימים, בימים: ראשון, שלישי וחמישי, בין השעות: 18:00-21:00. הפעילות הספורטיבית  תכלול משחקי כדור מגוונים: כדורגל, כדורסל, ופוצ’יוולי, והיא מיועדת לתלמידי כיתות ז’-י”ב, וכל זאת ללא עלות כספית”.

 

 

צילום: ארז ישראל

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close