תלמידים מצטיינים בחינוך

פרס חינוך לשנת תשע"ח חולק ל־80 תלמידים מצטיינים מקרית אתא. "עדות להצלחת מערכת החינוך העירונית"

השבוע נערך באודיטוריום העירוני טקס פרס החינוך לשנת תשע"ח של מחלקת החינוך בעיריית קרית אתא. בטקס שנערך במעמד ראש העירייה יעקב פרץ, חברי מועצת העיר, מנהלי בתי הספר, מורים, נציגי ועד ההורים, התלמידים המצטיינים ובני משפחותיהם, חולקו תעודות הצטיינות ושי אישי ל־80 תלמידים מ־17 בתי הספר היסודיים, החטיבות והתיכונים בעיר.

מדי שנה בוחר כל בית ספר את התלמידים המצטיינים על פי קריטריונים הכוללים הצטיינות לימודית וחברתית כהוקרה על מימוש הישגים חינוכיים בולטים.

טקס פרס החינוך מתקיים זו השנה ה־13 ברציפות, כחלק מהתפיסה העירונית, לפיה תחום החינוך אשר זכה להכרה רבה בזכות שורה של ההישגים פדגוגיים, נמצא בראש סדר העדיפויות.

“זוכי פרס החינוך הם עדות להצלחת מערכת החינוך העירונית”, ציין ראש העירייה. “תלמידים ותלמידות שהשכילו לקחת את הכלים שניתנו להם ובזכות התמדה, יכולת ונחישות הגיעו להישגים לימודיים גבוהים ולמצוינות אישית. העשייה החינוכית בקרית אתא היא תולדה של שותפות מלאה ואמיתית של העירייה, צוותי ההוראה, הנהלות בתי הספר וההורים אשר רואים את טובת הילדים לנגד עיניהם”.

 

צילום: עיריית קרית אתא

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close