ממנפים את העסקים בנתניה

חדשנות בעסקים זו נתניה. השנה חברו עיריית נתניה - מינהל תעשיות ועסקים ומעוף סניף נתניה והשרון שהינה הזרועה הביצועית של הסוכנות לעסקים קטנים, להביא מאירועי הפסטיבל לנתניה ולקיים סדנא מקצועית לתעשיינים בתעשייה המסורתית להטמעת עיצוב וחדשנות בעסקיהם ומוצריהם ככלי למינוף הפעילות העסקית. בסדנא שהתקיימה בשבוע האחרון, השתתפו כ-15 בעלי עסקים קטנים ובינוניים ורכשו ידע מקצועי להבנת חשיבות העיצוב התעשייתי ככלי להגדלת מכירותיהם וכן נחשפו באמצעות מעוף סניף נתניה למגוון של קרנות מימון ממשלתיות המיועדות לתמוך בעיצוב תעשייתי וקידום מכירות.
Tags

את הסדנא המקצועית העביר המעצב התעשייתי אחיה גריזים שהינו בעל ניסיון רב בתהליכי עיצוב מוצר, תהליכי מיתוג ותדמית וראש מגמה בעיצוב תעשייתי בבצלאל.
ראש מנהל תעשיות ועסקים בעיריית נתניה אריק ליבוביץ’ הציג במסגרת הסדנא את תוכניות הפיתוח של העיר, ובעיקר את תפישת השירות החדשה ליזמים: “נתניה – הבית לעסקים”, במסגרתה העירייה מייצרת ליזמים נקודת מפגש מתכללת עם שירותי העירייה ((ONE STOP SHOP , ומלווה באופן פרטני יזמים ובעלי עסקים בכל התהליכים הקשורים לפיתוח עסקים, החל מבדיקת ההיתכנות הכלכלית ואיתור מתחם מתאים לדרישות היזם, דרך תהליכי ההקמה מול גורמי העירייה ואחרים (כגון רישוי עסקים, רישוי ופיקוח על הבניה, כבאות, וכד’) ועד ליווי לאחר האכלוס.
“בנתניה מעל ל-95% מהעסקים הינם עסקים קטנים ובינוניים ובעירייה מבינים היטב את תרומתם לכלכלת העיר”, אומר ליבוביץ’. “שגשוג העסקים הקטנים והבינוניים משליך ישירות על שגשוג העיר ובהתאם עיריית נתניה פועלת כל העת לייצר כלים שיתמכו בפעילותם של עסקים אלה”.
אילנה בנר מנהלת מעוף נתניה וצפון השרון הציגה את שירותי הסיוע המסובסדים המוענקים באמצעות ‘מעוף’- מערך הסיוע לעסקים של משרד הכלכלה והתעשייה, בהתאמה לצורכי העסק באמצעות ייעוץ עסקי, הדרכה בהקמה וניהול עסק, סיוע בגיוס מימון, ליווי וכן, את מגוון הטבות והמענקים לעסקים.
כמו כן ציינה כי “מטרת הסדנא הינה מתן מידע, כלים ליזמים ובעלי עסקים קטנים בכל הקשור לגיוס הון, רישוי עסקים ושיווק. לעיצוב התעשייתי תפקיד מרכזי בפיתוח העסק, לכן חשוב לנו להנגיש מידע בתחום זה במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים בתעשייה המסורתית במטרה לעודד יזמים ולקדם עסקים קיימים”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close