טרגדיה בנתניה: ילדה בת 5 נפלה ממרפסת ביתה בקומה ה-9 בבניין ברח' איכילוב בעיר. מותה הטראגי נקבע במקום

https://youtu.be/FiwfDrDTPKI
למוקד מד"א וכן למוקד 1221 של "איחוד הצלה" התקבל דיווח סמוך לשעה 07.45 הבוקר, על ילדה כבת חמש שנפלה ממרפסת ביתה, בקומה התשיעית, בבניין רב קומות בנתניה.
פראמדיקים של מד"א וכן חובשים ברשת המתנדבים של איחוד הצלה סניף שרון, שהגיעו ראשונים לזירה, ערכו מספר בדיקות על הילדה והבחינו כי היא סובלת מפגיעות קשות רב מערכתיות. לא נותר לפראמדיקים אלא לקבוע את מותה בזירה.

פראמדיק מדר" רפי שבע, סיפר: "מדובר בטרגדיה נוראית. כשהגענו לבניין ראינו את הילדה שוכבת מחוסרת הכרה בחניית הבניין. ביצענו בה מספר בדיקות רפואיות, אבל היא הייתה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה במקום".
דניאל יחיאל חובש באיחוד הצלה סיפר: "יחד עם חובשים נוספים שגרים בסמיכות למקום הגענו מיידית ונתקלנו בילדה שסובלת מפגיעה רב מערכתית לאחר שנפלה ממרפסת ביתה. מדובר בבניין רב קומות ולמרבה הצער נאלצו לקבוע את מותה בזירה. עקב אופי האירוע צוותי חוס"ן היחידה לסיוע נפשי של איחוד הצלה הוזעקו למקום".
כוחות משטרה אף הם נמצאים בזירה ועתה נבדקות הנסיבות בגינן הילדה נפלה ממרפסת ביתה.
צילומים: תיעוד מבצעי מד"א

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות