העתיד כבר כאן – עיריית נתניה מצטרפת לשבוע הכלכלה היצירתית

פסטיבל CREATIVE ECONOMY של משרד הכלכלה יוצא לדרך בשבוע הבא, כשהשנה חברו עיריית נתניה - מנהל תעשיות ועסקים ומעוף שהינה הזרוע הביצועית של הסוכנות לעסקים קטנים להביא מאירועי הפסטיבל לנתניה. במסגרת זו יתקיים יום עיון בנושא הטמעת עיצוב וחדשנות בעסקים ככלי למינוף הפעילות העסקית. כמו כן במסגרת המפגש יוצגו גם שירותי מעוף לקידום עסקים קטנים בעיקר בתחום התמריצים וגיוס ההון וחידושים והתפתחויות של התעשייה ואזורי התעסוקה בנתניה לאור התוכניות החדשות המקודמות בימים אלה בוועדות התכנון השונות.
Tags

ראש מנהל תעשיות ועסקים מר אריק ליבוביץ’ ציין: “בנתניה מעל ל-95% מהעסקים הם עסקים קטנים ובינוניים ובעירייה מבינים היטב את תרומתם לכלכלת העיר. שגשוג העסקים הקטנים והבינוניים משליך ישירות על שגשוג העיר ובהתאם עיריית נתניה פועלת כל העת לייצר כלים שיתמכו בפעילותם של עסקים אלה”.
יום העיון יתקיים בתאריך 16.7.18 בין השעות 16:00 – 18:30 באודיטוריום בעיריית נתניה רח’ הצורן 6, קומה 2
ההשתתפות לבעלי העסקים היא ללא תשלום אך מותנה ברישום מראש.
לפרטים נוספים ולרישום ניתן לפנות: מעוף: 072-2217940
עיריית נתניה: 09-8933546 lea.ha@netanya.muni.il

צילום: אילוסטרציה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close