דוד חיים, הוא החשוד ברצח גרושתו אופירה חיים שגופתה נמצאה קבורה בחצר ביתה בתל מונד. קרובת משפחה נוספת עצורה

שלושה שבועות חיפשו שלושת בנותיה של אופירה חיים ז"ל וקרובי משפחתה אחר האם בת ה-56 שחזרה לביתה והתכוננה לצאת לכנס בעבודה. אלא שאופירה חיים לא זכתה לצאת שוב את ביתה. שלושה שבועות הם חיפשו והגרוש של אופירה חיים, דוד, המתגורר אף הוא בתל מונד, חיפש איתן את האם ושתק, בזמ שכפי שעולה מחשדתות המשטרה - הוא ידע כל אותו זמן שהיא כבר אינה בחיים והוא רצח אותה וקבר אותה בחצר ביתה, מתחת לעצי הפרי אותן שתלה באהבה.

דוד ואופירה חיים גרושים למעלה מ-10 שנים, אך לפי חשד המשטרה התגלע ביניהם סכסוך כספי, בו הייתה מעורבת עוד קרובת משפחה וכך הסכסוך הוביל לרציחתה האכזרית של אופירה חיים ז"ל.

אתמול בלילה חלה התפתחות משמעותית בחקירה עם מעצרו של הגרוש דוד וקרובת המשפחה האחרת.

היום הובא להארכת מעצר דוד חיים, במהלך הדיון הוא חש ברע והוצא לקבלת טיפול רפואי. בית המשפט נעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו של הגרוש עד ליום שלישי.

 

אופירה חיים ז"ל. נקברה מתחת לעצי הפרי שכל כך אהבה וטיפחה

אחותה של אופירה חיים אמרה: "אנחנו לא מאמינים שככה אחותי סיימה את החיים ועוד על מה?".

אחת הבנות שנכחה בדיון צעקה לעבר האב: "אבא, אני אוהבת אותך".

הבנות האחרות בכו. במשפחה אומרים כי גם מציאת גופתה של אופירה וגם החשדות כלפי אב המשפחה מטילות את המשפחה כולה להלם וכאב עצום.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות