יופי של עשייה בנתניה

תחת הכותרת "כולנו אזרחים" צוין יום האזרחות הטובה בלוריאל בפעם העשירית בכל העולם. השבוע, כמאה מעובדי לוריאל ישראל, ממטה החברה בנתניה, ממרכז ההפצה בקיסריה ומהמפעל במגדל העמק, הקדישו את יום העבודה שלהם לטובת התנדבות משמעותית למען הקהילה. במסגרת שיתוף הפעולה התפרשו מאות עובדי לוריאל השבוע החל משעות הבוקר המוקדמות ב-12 מוקדים שונים בארץ, כאשר עיקר הפעילות ההתנדבותית התקיים בנתניה בדגש על סיוע לנשים, בהלימה לנושא ההשקעה החברתית המרכזי של החברה שמתמקד בקידום נשים במגוון נושאים. בחצר הנשית בנתניה סייעו העובדים לנערות ונשים צעירות בסיכון המתמודדות עם קשיים שונים; בבית דוידסון בנתניה, נערך יום של פעילות העשרה בתחום ההגנה מהשמש, היופי והטיפוח, במרכז עבודה שיקומי (מע"ש) בנתניה, הצטוותו העובדים למתמודדים בעלי מוגבלויות וסייעו להם במהלך יום עבודתם, במרכז אתגר בנתניה לבוגרים בעלי מוגבלויות העבירו העובדים יום העשרה, כיף וחוויות לעשרות המתמודדים.  
Tags

הפעילות בנתניה התקיימה בשיתוף מ”מ וסגני ראש העיר, שירי חגואל-סידון ואלי דלל, מינהל הרווחה והשירותים החברתיים בעירייה בראשות רותי גור ומחלקת ההתנדבות בהובלת אתי יוזף ומנכ”לית מתנ”ס דרום העיר, סמדר דרומי.

אלי שגיב, מנכ”ל לוריאל ישראל חתם את היום באירוע לעובדים המתנדבים ואמר: “חברה מצליחה נמדדת לא רק בביצועים העסקיים שלה אלא גם באימפקט החברתי החיובי שהיא מייצרת סביבה. אתם, אנשי לוריאל ישראל, הם אלו שעושים את ההבדל, מהווים דוגמא ומובילים שינוי חשוב. אני מודה לכל אחת ואחד מכם על רוח ההתנדבות הלוריאלית וגאה בכם על העשייה החשובה. יום האזרחות הטובה בלוריאל, אליו מצטרפת פעילותנו החברתית לאורך השנה כולה אשר שמה דגש מיוחד על קידום נשים, הוא כבר חלק ממי שאנחנו, חלק בלתי נפרד מחזון החברה ומדרך הפעולה שלנו. אליכם מצטרפים היום עוד עשרות אלפי עובדי לוריאל בכל העולם, שחוברים יחד כדי לחולל אימפקט חברתי משמעותי”.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close