"כמעט נספו הבוקר ילדים קטנים שחולצו מבין הלהבות". הבית והמעון של הגננת החשודה בהתעללות בראש העין נשרף הבוקר. כמעט אסון בבית השכנים שהאש התפשטה אליו

https://youtu.be/3Zqc5oV4u5g
בימים האחרונים נערכו הפגנות סוערות מול הבית והמקום בו הפעילה מעון לפעוטות "בייבי לאב", כרמל מעודה, הגננת בת ה-25 מראש העין החשודה בהתעללות ואלימות קשה כלפי הפעוטות שהיו בטיפולה. הורים ותושבים הפגינו מול הבית ששימש גם כמעון, בו מתגוררים גם הוריה של כרמל מעודה הנמצאת עדיין במעצר. אולם הבוקר - התעוררה משפחת מעודה והשכנים הגרים בבתי הסמוכים לשריפה גדולה שהחלה לכלות את בית מעודה, והמעון שפעל בקומה השנייה וכן האש התפשטה לעבר בתי השכנים הסמוכים. האש החלה להתפשט ממחסן בחצר הבניין בסמוך לביתה של מליחי והתפשטה לקומה העליונה שם נמצאים הפעוטון ובית המשפחה, שלהם נגרם נזק כבד. גם בני משפחת מעודה היו בבית בעת התפתחות השריפה והצליחו להחלץ בשלום. אחד מהבתים הסמוכים שנשרפו אף הם - הוא בית משפחת ששון. אב המשפחה בת חמישה ילדים, איציק ששון, דפק על דלת שכנה אחרת, שירי מליחי ועזר לה לחלץ מבין האש את שתי נכדותיה: "לולא הוא דפק על הדלת שלנו, אני והנכדות היינו הולכות. פתחנו את הדלת והיו להבות, עברנו בצרחות ובבכי דרך הלהבות. בנס לא נספינו בשריפה". ששון עצמו אמר בכעס: "מי שהצית את המקום כמעט ורצח כמה משפחות כאן. השאירו את הילדים שלי בוכים, בלי בגדים ובלי בית להיכנס אליו. שמישהו יסביר לי - אין העובדה שמישהי פגעה בילד שלו, נותן לו את הרשות לפגוע בילדים אחרים?".        

לוחמי האש החליטו לא להתיר לשכנים לחזור לבתים בשל סכנת קריסת כל הבתים במבנה שנשרף, בשל נזקים כבדים שנגרמו כתוצאה מהאש. כרגע, כיוון החקירה של לוחמי האש והמשטרה מצביע על חשד להצתה. כשהשכנים מפנים אצבע מאשימה לכיוון הורי ילדי הפעוטון שסבלו מהתעללות מידיה של כרמל מעודה, ושבימים האחרונים האשימו גם את הוריה של מעודה בכך ששמעו כל הזמן את בכי הפעוטות ולא התערבו בנעשה בפעוטון.

עו"ד בנימין מלכא, המייצג את ההורים בפעוטון דחה את החשד המופנה כלפי מי מההורים ואמר הבוקר: "אני יכול לומר, בפה מלא מהיכרותי עם ההורים שמדובר באנשים נורמטיביים. הם לא עבריינים למרות שהם כואבים ממה שראו וגילו שנעשה לילדים שלהם. אין לי ספק שהחקירה תראה שאין לאף הורה קשר לשריפה הבוקר".

  הקומה השנייה בה פעל הפעוטון של כרמל מעודה עולה באש הבוקר. צילום: דוברות כיבוי דן
  שריפת המעון של כרמל מעודה בראש העין. צילום: דוברות כיבוי דן
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות