הידידים החדשים של נתניה

"בטחונה והתפתחותה של העיר נתניה עומדים תמיד לנגד עיני ראש העירייה, ואנו מברכים על שיתוף הפעולה לטובת תושבי נתניה". כך אמר השבוע ראש מנהל אכיפה פיקוח וביטחון בעיריית נתניה, אלון אהרון, במסגרת פגישה לקראת שיתוף פעולה בין העירייה ובין ארגון הסיוע הארצי "ידידים - סיוע בדרכים" ומנהל הסניף בנתניה, יוסף עמר. מטרת שיתוף הפעולה: הענקת סיוע בדרכים לתושבי העיר.

בהדרכה השתתפו בין השאר: מנהלי אגפי הביטחון, הפיקוח והשיטור העירוני, שוטרים, סיירים ועובדי עירייה נוספים.

"ידידים - סיוע בדרכים" הוא ארגון מתנדבים ישראלי ארצי. מתנדבי הארגון מסייעים לאנשים שזקוקים לסיוע דחוף בפעילות יום־יומית, כמו רכב שאינו מניע וזקוק לכבלים, סיוע לרכב שנתקע, סיוע בתיקון תקר והחלפת גלגל כאשר מדובר באנשים המתקשים בכך או שחסרים להם הכלים, פריצה לרכבים שננעלו כשהמפתחות בפנים וכדומה.

Tags

יוסף עמר, מנהל סניף נתניה ב”ידידים”, העביר בפני העובדים של אגף הפיקוח העירוני ויחידת השיטור, הדרכה מפורטת שמסבירה את פעולות הארגון ואת עזרתם לתושבי העיר בתחומים שונים: החל מסיוע בהחלפת גלגלים, דרך חילוץ ממעליות תקועות וכלה בפתיחת כלי רכב שננעלו על יושביהם – ללא גרימת נזק לרכב.

“מטרת ההדרכה היא לאפשר לעובדי העירייה לשמש כמתווכים בין תושבים שפונים אליהם בבקשות עזרה ובין מתנדבי הארגון הפרוסים בכל שכונות העיר”, הסביר עמר.

בסיום ההדרכה יצאו העובדים מחוץ לבניין העירייה, וצפו במנהל הסניף פותח במיומנות רבה רכב נעול באמצעות הציוד הייעודי שברשותו, וכמובן ללא גרימת כל נזק לרכב. כמו כן חולקו במקום ערכות פתיחה לניידות הסיור של אגף הביטחון שהצטרפו לשורות המתנדבים ב”ידידים”.

חלק מהעובדים אף הביעו רצון להצטרף למערך המתנדבים בארגון “ידידים” בחילוצים ובשאר אפשרויות העזרה המוצעות על ידי הארגון. העובדים נקלטו במהירות, ובסניף נתניה הביעו סיפוק רב על הרחבת שורות הסניף והגדלת העזרה והסיוע לתושבי העיר.

הטלפון של ארגון “ידידים – סיוע בדרכים”: 053-3131310

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close