גבר כבן 40 ניסה להיכנס לבית ספר בכפר סבא, ותקף את המאבטח שניסה למנוע ממנו את הכניסה. המשטרה הוזעקה למקום, אך ההמשך לא רגוע יותר

אירוע חמור ביום השואה. ב־2 במאי התקבל במשטרת ישראל דיווח על תקיפת מאבטח בתיכון ברחוב אזר בכפר סבא. שוטרים שהגיעו למקום החלו בסריקות לאיתור החשוד, ומצאו אותו בסמוך ברחוב רמז כשהוא עירום. מחקירת האירוע מתברר כי החשוד נכנס בריצה לשטח בית הספר בשעת צהרים, בזמן שתלמידים רבים נמצאים בחצר. המאבטח ניגש אליו ושאל מה קרה, ובתגובה הותקף על ידי החשוד באגרופים ובסטירות לראשו, תוך כדי שהמאבטח מרים את ידיו מעלה ומנסה להתגונן. בהמשך נכנס הגבר לחצר בית הספר כשהמאבטח מנסה למנוע זאת ממנו, ובתגובה ממשיך לספוג ממנו אגרופים וסטירות. בנוסף למאבטח תקף החשוד סטודנט להוראה שהיה במקום וניסה למנוע ממנו להיכנס לחצר בית הספר וסטר לו בפניו. בסופו של דבר הוצא החשוד מן המקום, והמשיך לתקוף את המאבטח ולסטור לו בפניו.

שוטרים שהגיעו למקום איתרו את החשוד בסמוך ברחוב רמז כשהוא עירום, והתברר כי במהלך נתיב מנוסתו פשט את בגדיו. החשוד לא שעה להוראות השוטר לעצור והמשיך לרוץ, עד שבוצע נגדו שימוש באקדח טייזר. חשבתם שפה יסתיים הסיפור? חלילה, החשוד תלש את חוטי הטייזר מגופו, המשיך לרוץ והסתתר במכולת סמוכה, תוך שהשליך חפצים לעבר השוטרים. משלא חדל – התיזו השוטרים לעברו גז פלפל. אז נעצר.

החשוד, בן 41 מכפר סבא, הובא לחקירה בתחנת המשטרה, ומעצרו הוארך בבית משפט השלום בפתח תקוה. השבוע הוגש נגדו כתב אישום בעבירות של תקיפה הגורמת חבלה של ממש, תקיפה, התנהגות העלולה להפר את שלום הציבור, הסגת גבול פלילית והפרעת שוטר במילוי תפקידו. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשוד גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

 

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג’ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות