נתניה צועדת את מצעד האקלים

מאות תלמידי נתניה ומתנדבות נתנ-ים השמיעו את קולם ב"מצעד האקלים" הארצי לקידום הקיימות ועצירת ההתחממות הגלובלית

500 תלמידים מבתי הספר בעיר נתניה לקחו חלק ב"מצעד האקלים" – פעילות ארצית לקידום הקיימות ברחבי המדינה.

מצעד האקלים השנתי שהתקיים ביום שישי בגן מאיר בתל אביב הוא נדבך נוסף לפעילויות שמקדמים ברחבי העולם בצעדות אקלים למען קידום שינוי אקלים.

ארגוני סביבה וחברה, אזרחים ותלמידים מכול רחבי הארץ הגיעו לקחת חלק במצעד, שמטרתו העלאת המודעות ושינוי התנהגות כדי לעצור את התחממות הגלובלית.

500 תלמידים מקבוצות מנהיגות ירוקה, מבתי הספר הרצוג, יגאל אלון, רבין, שרת, שי עגנון, שטקליס, אורט גוטמן יחד עם המורים הגיעו אל גן מאיר עם דגלי העיר, שלטים ומדבקות בקריאה למקבלי ההחלטות, לגלות אחריות לסביבה. לאחר ההתכנסות צעדו אל עבר קריית הממשלה.

אל התלמידים הצטרפו גם מתנדבות נתנ-ים הפועלות למען צמצום השימוש בפלסטיק בכלל ובחופים בפרט.

תלמידי נתניה מסרו כי “ההשתתפות במצעד האקלים הינה הזדמנות אמיתית להשמיע את קולנו, להיות חלק מאירוע אזרחי-חברתי המוביל לשינוי”.

מאגף איכות הסביבה נמסר כי מדובר בקבוצת תלמידים הגדולה ביותר שהגיעה ל”מצעד האקלים”.

בטרם יציאת התלמידים למצעד, התקיימו מפגשי למידה  והיערכות בכיתות בליווי והנחייה של הרשת הירוקה. אגף איכות הסביבה בשיתוף מינהל החינוך משקיע משאבים רבים כחלק מהמדיניות העירונית לצמצום משאבים ושמירה על משאבי הטבע.

עוד מציינת מרינה אלישע, מנהלת מחלקת חינוך סביבתי, כי השתתפות במצעד האקלים מהווה הזדמנות לתלמידים להיות מעורבים ויוזמים, לצד עשייה ערכית.

 

צילום: אגף איכות הסביבה

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close