נתניה- דוגמה לעיר איתנה

עיריית נתניה נבחרה על ידי מנהיגות צוערים בשלטון המקומי ואוניברסיטת חיפה כדוגמה מייצגת לעיר איתנה. במסגרת זו, קיימו הצוערים כנס בעיריית נתניה בנושא - הגורמים לקידום כלכלי של ערים בישראל.

הצוערים קיבלו סקירה ממצה על ההתפתחות הכלכלית  של העיר נתניה וחזון ראש העירייה מרים פיירברג אשר הוביל את העיר במהלך 20 השנים האחרונות והתפתחותה לעיר פורחת ומשגשגת מכל הבחינות.

Tags

בכירי העירייה לקחו חלק בכנס ופרשו בפני הצוערים נתונים המבססים ומדגימים את תהליכי הגידול והמהפך שחל בעיר. מ”מ וסגן ראש העירייה אלי דלל פתח את הכנס והדגיש את השינוי שהעיר עברה במהלך 20 השנים האחרונות כאשר נקודת המפנה הייתה כניסת איקאה לאזור התעשייה. גזברית העירייה עירית אביבי  הציגה את נתוני הגידול הכספי של העירייה מול רשויות אחרות והראתה את גרף האיזון הכלכלי, סמנכ”ל הנכסים פול ויטל הסביר למשתתפים על פרויקטים מחוללי שינוי, ביניהם, טיפול במצוק, הקמת הטיילות ופינוי אתר המזבלה במימון מנהל מקרקעי ישראל.

בסיור שערכו הצוערים הם נחשפו לפיתוח האדיר של השכונות החדשות, נפגשו בפלנתניה עם דוברת העירייה סיגל שמבירו-זהבי ושמעו על מיתוג נתניה כ”ריביירה של ישראל” ולסיכום סיירו בכיכר האינטראקטיבית ובמרכז הצעירים ה”גג” שם קיבלו סקירה מקיפה על תכניות לקידום הנוער והצעירים מפי מנהלת אגף נוער וצעירים מאריתו קבדה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

אולי גם זה יעניין אותך
Close
Back to top button
נגישות
Close
Close