מועדון הכדורגל מכבי נתניה מאמץ את כלביית נתניה

עיריית נתניה, עמותת "הרצליה אוהבת חיות גם בנתניה", מועדון הכדורגל "מכבי נתניה" ובחסות "אקאנה", יקיימו הפנינג אימוץ מיוחד שמטרתו היא אחת – מציאת בית חם לכלבים שבכלבייה. ביום שישי, 23 בנובמבר בין השעות 15:00-11:00 יתקיים הפנינג מיוחד לכל המשפחה בהשתתפות שחקני "מכבי נתניה" וקפטן הקבוצה, דני עמוס. ההפנינג יתקיים ברחבת הכלבייה עם הרבה כלבלבים שמחפשים בית חם, מתקנים מתנפחים, עמדת צילום מגנטים עם כוכבי "מכבי נתניה", עמדת יצירה בבצק סוכר, דוכני יד שנייה, עמדות אוכל ויד שנייה.
Tags

כמו כן, ההפנינג ילווה על ידי מתנדבי עמותת “הרצליה אוהבת חיות גם בנתניה” שיעניקו הדרכה וייעוץ למתעניינים באימוץ.
משפחות שיאמצו כלב יזכו בחבר לכל החיים, בכדור חתום על ידי שחקני הקבוצה ובמתנה מחברת “אקאנה” לחיות.
מזה מספר חודשים מאמץ מועדון “מכבי נתניה” את כלביית “ג’יגיו” בעיר. שחקני הקבוצה מגיעים לכלבייה, מטיילים ומטפלים בכלבים ואפילו משחקים איתם כדורגל.
בכלבייה שוהים כיום כ־70 כלבים המחפשים בית חם וחיבוק אוהב, בכלבייה כלבים צעירים ובוגרים, קטנים, בינוניים וגדולים.
ביוני 2013 חנכה עיריית נתניה בסיוע קרן נתניה את כלביית “ג’יגיו” – הכלבייה מהיפות והמטופחות בארץ. הכלבייה מאירת פנים עם שטחים ירוקים ותאים גדולים לרווחת הכלבים.

צילום: שרון חלבי

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close