חינוך

‘מהפכה בארוחה’, תכנית אילני לילדי רמת גן: תזונה נכונה ומפוקחת, לימוד קולינריה והקמת חוות גידול ירקות ופירות

המועמד לראשות עיריית רמת-גן, ליעד אילני, רתם מומחה נוסף לשורת המומחים שכתבו איתו את תכנית אילני לרמת-גן, רן שמואלי, שף ידוע ומומחה לתזונה בריאה. שמואלי, תושב רמת-גן, הסכים להוביל את מהפכת התזונה הבריאה לילדי העיר הלומדים במסגרות החינוך העירוניות. במסגרת תכנית אילני יוביל השף שמואלי, לראשונה בישראל, יצירת תו תקן עירוני מחייב לתזונה לילדי העיר במסגרות העירוניות השונות. עוד יובילו אילני ושמואלי שילוב לימודי קולינריה במגמה ייעודית בבתי הספר, הקמת חוות גידול בהם ילדי העיר יגדלו את ירקות ופירות העונה לשימוש עצמי כחלק ממגמת 'מהשדה לשולחן' שתפסה תאוצה בעולם המערבי והקמת מרכז קולינרי מוביל ברמת-גן.    

ליעד אילני: “חינוך הוא הבייבי שלי ותזונת נכונה ובריאה לילדי העיר הוא חלק משמעותי במהפכה החינוכית שאעשה להפיכת רמת-גן לבירת החינוך לגיל הרך של מדינת ישראל”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות