חדשות

סערה בראשל”צ: מי מפיץ הבוקר ליד בתי הספר מכתב החתום ע”י פסיכולוגית, הקורא “לטפל” בלהט”בים ויוצא נגד מצעד הגאווה?

תשובים, תלמידים והורים רבים ברחבי העיר ראשון לציון מצאו את המכתב (נמצא למטה) ועליו חתומה, כביכול, פסיכולוגית בשם ד"ר אפרת אברמוביץ'. מדובר בכמתב היוצא נגד מצעד הגאווה המתוכנן למחר= יום שישי, בראשון לציון. ויתרה מכך, הוא יוצא נגד הציבור הלהט"בי והפסיכולוגית כביכול מציעה להעביר אותם טיפול. כך נכתב בחלק מהמכתב, שמסעיר רבים הבוקר בעיר: "ביום שישי הקרוב הולך להתקיים מצעד ברחבי ראשון לציון על ידי קבוצת אנשים הסובלים מבעיות של תפקוד התא המשפחתי הנורמטיבי הקיים בעולם. כמובן שאנו כחברה אחראית ודמוקרטית צריכים לעזור להם במתן סיוע פסיכולוגי הולם לצאת מהמצב הקשה בו הם נמצאים, ולקדם אותם בחיים שיוכלו להתחתן ולהקים בית ולהשתלב בחברה הישראלית".

אותה ד”ר אברמוביץ’ החתומה כפסיכולוגית על המכתב מותחת ביקורת על הפוליטיקאים שאישרו את המצעד ויותר מכך, מציעה דרכי טיפול בהומואים ולסביות כדי להחזיר אותם לנורמה.

רבים שראו את המכתב קראו לשלול מהפסיכולוגית את התואר שלה והתקוממו על מכתב זה שהופץ ליד בתי ספר רבים בעיר.

אלא שבירור מהיר של “ניוזים מרכז” מעלה כי לא קיימת כזאת פסיכולוגית, או פסיכיאטרית או כל ישות מקצועית בשם זה.

אז מי דואג לזייף מכתב כזה ולהפית אותו בכל העיר?

[כמה מהתושבים ניגשו למשטרה עם המכתב והגישו תלונה עליו.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות