מאות עפיפונים הופרחו ביום שישי ברחבת אצטדיון סמי עופר ע"י ילדי המפונים המתארחים בחיפה וילדי העיר

האירוע התקיים במסגרת המיזם הבינלאומי KitesForFreedom הקורא לשחרורם המיידי וללא תנאי, של כל התינוקות, הילדים ובני הנוער הישראלים, שנחטפו ממשפחותיהם לשבי החמאס, ביום שבת ה - 7 באוקטובר 23

האירוע בחיפה התקיים בשבוע שבו צוין יום הילד הבינלאומי ביוזמת החברה הכלכלית לחיפה, עיריית חיפה, האצטדיון העירוני סמי עופר ובית הקפה "סקאץ". במהלך האירוע קיבלו הילדים לידיהם עפיפונים עליהם ציירו בעמדות צביעה שהוכנו עבורם במקום ולאחר מכן הפריחו את העפיפונים ברחבת האצטדיון.

לדברי אור שחף, מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה: "מתחילת המלחמה אנחנו פועלים ויוזמים פעילויות, הן לתושבי חיפה, והן לתושבי הדרום והצפון שפונו מבתיהם ונמצאים בבתי המלון ברחבי העיר. חשוב לנו מאוד לתמוך הן בעסקים, והן בתושבים בימים מורכבים אלה, אנחנו כבר עובדים על המיזם הבא", הוסיף.

ליאור פרי, מנכ"ל אצטדיון סמי עופר: "גם ובמיוחד בימים מאתגרים ומורכבים אלו, צוות האצטדיון רואה זכות גדולה להיות שותפים למיזם מרגש זה למען מטרה נעלה. חשוב שכולנו נתאחד, נרתם ונסייע בכל מה שניתן".

#KitesForFreedom
הוא מיזם בינלאומי הקורא לשחרורם המיידי וללא תנאי, של למעלה מ 30 תינוקות, פעוטות, ילדים ובני נוער ישראלים, שנחטפו ממשפחתם לשבי החמאס, באירוע הטרור הנוראי בבוקר שבת 7 באוקטובר 23. את ההשראה לרעיון קיבלנו מפסטיבל העפיפונים השנתי, שהתקיים מדי סוכות בין שדות קיבוץ כפר עזה לגדר הרצועה.

האירוע, כולו בסימן תקווה לשלום ואחווה, אמור היה להתקיים באותו בוקר שבת חגיגי, שהפך לשבת השחורה ביותר של העם היהודי ומדינת ישראל. יוזם האירוע, אביב קוץ, אשתו לבנת ו-3 ילדיהם – רותם, יפתח ויונתן נרצחו חבוקים במיטתם. יהי זכרם ברוך.

צילום: מיכה בריקמן
צילום: מיכה בריקמן
צילום: מיכה בריקמן
צילום: מיכה בריקמן
צילום: מיכה בריקמן
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות