עיריית קריית ביאליק הצדיעה בערב הוקרה מיוחד ל-1000 המתנדבים הפועלים בעיר

עיריית קריית ביאליק קיימה ערב הוקרה מיוחד לאלף המתנדבים בעיר. הערב נערך בהנחיית טוביה צפיר

 

עיריית קריית ביאליק קיימה ערב הוקרה למתנדבים בעיר

בערב הוקרה מיוחד, ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, הודה למתנדבים בעיר על עשייתם הענפה ובמיוחד על התגייסותם בתקופת הקורונה. מדי שבוע עסקו המתנדבים בחלוקת מזון, בסיוע ברכישת תרופות, בשיחות טלפון למרותקי בית, בחלוקת ערכות להפגה ובדידות ועוד.

כעת בחזרה לשגרה והחיים לצד קורונה קיימה עיריית קריית ביאליק גיוס מתנדבים שמבקשים להיכנס למסגרות ההתנדבות הרבות הקיימות בעיר הן בתחום החינוך, הרווחה, התרבות וקליטת עלייה.

בקריית ביאליק קיים מערך התנדבות מפואר, אחד הגדולים במדינה המונה מעל 1000 איש.

ראש העיר אלי דוקורסקי: "מתנדבי קריית ביאליק הם דוגמא ומופת לדור הצעיר. קריית ביאליק גאה במתנדביה המהווים בסיס איתן לפעולות סיוע ועזרה הדדית לקהילה".

דוקורסקי ציין כי מתנדבי העיר פועלים בתחומים מגוונים ולא אחת באים ביוזמות שערים אחרות מאמצות אותם והם הופכות לפרויקטים ארציים. דוקורסקי הודה לרכז המתנדבים העירוני עזרה חכם ורכזת המתנדבים הרשותית טלי סוקניק על פועלם. הבדרן טוביה צפיר הנעים את הערב המרגש אשר התקיים במרכז הרב תכליתי על שם דני זק ז"ל.

צילום: עיריית קריית ביאליק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות