ליאור מרדכי, המתקשר והקואוצ’ר, מספר לראשונה על מלחמתו במשקל העודף שצבר לאחר מות אביו וכיצד הוא נלחם בו ומצליח

הוא לא מאמין בדיאטות, זה מרגיש לו כאילו יש חוסר של מזון בעולם, אז הוא פיתח שיטה המשלבת היליניג, רייקי, וניקוי הגוף מכל הרעלים וההתמכרויות

ליאור מרדכי בן 50, גרוש פלוס 3 ילדים, שידוע כמתקשר ובתור ‘האיש שיודע לחשוב’, התחיל את מסע חייו כמתקשר עוד בילדות כשהיה רואה אנרגיות וגלגולי חיים והיה רץ ומתחבא במיטתו של אביו ז”ל. עם השנים התפרסם כמי שמטפל בשיטות ייחודיות המשלבות את הגוף והנפש ולאחר שנים של תכניות טלוויזיה ורדיו ליאור שמשדר בפייסבוק שלו ‘ליאור מרדכי המתקשר’ בימי ג’ ו-ה’ בשעה 20:00 ומדהים אנשים באבחונים מדויקים, תקשורים ונתינת כלים לחיים, מספר בכתבה לראשונה על מלחמתו במשקל העודף שצבר לאחר מות אביו וכיצד הוא נלחם בו ומצליח.

ליאור, איך בעצם הכל התחיל?

מסע חיי אלה החל בהיותי ילד כשראיתי אנרגיות ופחדתי מזה פחד מוות. אני זוכר שראיתי את עצמי במצרים העתיקה ובעוד מקומות באירופה בחיים אחרים ואז התעוררו אצלי היכולות לראות בעיניי רנטגן- גורלות, חסימות, מזלות, הצלחות, כישלונות, אופי של אדם, מה מפריע לזרימה התקינה של חיי האדם והכי חשוב, לתת כלים למענה ועזרה לחיות את העתיד לבוא. מוריי בבית הספר אמרו שממני לא ייצא כלום, הם התייאשו ודחו אותי כי הייתי דיסלקטי ולא ידעו אז לאבחן ולטפל בזה. הייתי מקשיב וזוכר הכל אבל לא יודע להביע בכתיבה את מה שמלמדים, וככה עברו הלימודים והשנים והיום אני מרצה ומלמד בבתי ספר, בחוגים מתנסים, מקומות עבודה וחוגי בית. צחוק הגורל. היכולת לראות דברים בילדות הפחידה אותי, הייתי בורח למיטה של אבי ז”ל, עוצם עניים חזק והחזיונות לא פסקו, המראות… התמונות… תמיד ידעתי שאני ארפא ואטפל באנשים ויום אחד הכל נפתח והתחלתי לתקשר, קיבלתי אומץ ושילבתי טיפול בגוף ובנפש. ראיית העתיד היא נהדרת אבל לא תחליף לעבודה עצמית, לשינוי דפוסי חשיבה ושינוי הרגלים מרעילים ופוגעים.

נלחם במשקל וניצח. ליאור מרדכי. צילום עצמי

מתי התחלת להתפרסם?

המזל זימן לי פגישה עם אישה מדהימה בשם בתיה מלמד שהגיעה לערב שהרציתי, לבתיה היה טור בעיתון ‘לאישה’ והיא פירגנה לי וכתבה עלי ונרשמו למפגש איתי מאות אנשים. אז הגיעו עוד הרבה דברים טובים- תכניות רדיו, כתבות נוספות, וכמובן ערוץ 10 שם הופעתי בתכנית ‘זמן מיסטיקה’ במשך שמונה שנים. והייתה גם את התכנית של אמנון לוי ‘פנים אמיתיות’ בה הוא פירגן ואמר שהוא מתחיל להאמין למה שאמרתי לו בתיקשור בתכנית, זה נמצא ביוטיוב…ואז המסע שלי המשיך והבאתי מזור ועזרה לרבים, פתחתי משרד ברמת גן קריות וחיפה ומאז אני מלמד היליניג, רייקי, תקשור, סדנאות להעצמה ותיקון הגורל והכל מלווה בהסברים מפורטים על משמעות החיים והתיקון והכי חשוב, כוח הבחירה, אני מלמד אנשים לבחור בחיים ובטוב ויחד עם תקשור שמזהה את שורש הבעיה, משולב בטיפול גוף, נפש, מדיטציה, הילינג וכלים נוספים, זה מביא לתוצאות מדהימות. כל זה כמובן טוב למי שלא מחפש תרופת פלא, כי אין באמת תרופות פלא, חייבים לעשות עבודה עצמית רצינית!

ככה בעצם נלחמת גם במשקל?

כן. מאבק נוסף במהלך חיי היה במשקל. כל חיי נלחמתי בעלייה במשקל וכילד רזה שעבר קשיים בחיים השמנתי. אני חייב לציין שמעולם לא האמנתי ואני לא מאמין בדיאטות, לאכול כפית מזה או מזה, זה מרגיש לי כמו בתקופת מחסור המזון בעולם. אז חיפשתי מה עושים ומצאתי את השיטה המשלבת טיפול היליניג ורייקי ועשיתי לעצמי ניקוי לגוף מכל הרעלים וההתמכרויות לקמח וסוכר. הכל היה החלטה של רגע ומשם הכל קל. בחודש אחד הורדתי שישה קילוגרם ללא מאמץ, הבנתי שקל לרדת במשקל בלי שום דיאטה. מאז מחלתו ומותו של אבי ז”ל עליתי כ 15 ק”ג ולא הבנתי למה, כי אני אוכל בריא, ככה חשבתי לפחות, ואז נתקלתי בכתבת מחקר של מדענים על פחמימות וגיליתי שבייגלה אחד שווה ערך ל- 15כפיות סוכר, צלחת אורז כ-30 כפיות סוכר וסנדוויץ’ מלחם לבן כ- 15 כפיות סוכר וכל הדיבורים שם על חיטה לבנה הפחידו אותי ובמשך כחודש וחצי עשיתי לעצמי גמילה מסוכר וקמח בעזרת אנרגיות היליניג ורייקי, התחלתי לאכול מעט לחם כוסמין 100 אחוז ללא סוכר והפסקתי לאכול את כל הסוכרים והמלחים שקיימים בכל מוצר בכמות מטורפת. אני אוכל היום סלטים, חזה הודו נקבה, ירקות מאודים, קינואה, דגנים בריאים, מעט עוגיות קוואקר ועוד מאכלים טעימים ובריאים. ירדתי במשקל ללא מאמץ וכמעט ללא קושי וללא געגוע למתוק או לבורקס… התכנית שינתה לי את החיים, פשוט ההלם והפחד מהסוכר, מהקמח על כל מוצריו ומהמלח שפוגעים בבריאות בצריכה מוגזמת, עשו את שלהם ואני כבר כמעט ומסתדר בלעדיהם.

עלה 15 ק"ג לאחר שאביו נפטר ונלחם להוריד אותם. ליאור מרדכי. צילום עצמי

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close