המדיום והמתקשרת של המדינה, ריקי קיטרו, נמצאת במקום שעושה לה הכי טוב

המדיום והמתקשרת של המדינה, ריקי קיטרו, חוזרת לשדר בפברואר ברדיו דרום יחד עם אמירה בוזגלו ששבה מחופשת לידה. השתיים יאחדו שוב כוחות בתכנית הרדיו הפופולרית "באה בטוב". זה בנוסף למיליון דברים שריקי עושה בתקשורת ובהרצאות שהיא מעבירה בארץ ובחו"ל.

ריקי, נשמה, איפה את היום?    בשנה שעברה עזבנו יוסי ואני את חיפה וחזרנו לקיסריה, אחרי עשר שנים שעזבנו אותה, כי זה המקום שאנחנו אוהבים להיות בו. וביולי פתחנו, יוסי ואני, משרד בפרדס חנה- כרכור, זה האזור הרוחניקי של ישראל שבו ידוע שמעריכים את הטיפולים. במדיה את ממשיכה לככב ועכשיו גם תכנית הרדיו עם אמירה חוזרת, יש לך זמן ליהנות?    אני נהנית תמיד ואוהבת את מה שאני עושה. יש לי עדיין את התכנית שלי ברדיו 99 חם אש, כל שישי בין שלוש לארבע ובטלוויזיה אני מופיעה בערוץ החיים הטובים עם יוסי, עונים על שאלות של צופים. אני מעבירה קורס בהעצמה וביטחון שנקרא ארגז הכלים של קיטרו שבו אני עוזרת לאנשים ובשנה האחרונה שידרתי ברדיו דרום בימי שני עם אמירה בוזגלו, שאחרי שחזיתי לה שהיא תיכנס להריון וילדה בן עשינו הפסקה ועכשיו בפברואר אנחנו חוזרות ואני שמחה.
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות