בעקבות החיסול וההצתות אתמול בנשר, דיון מיוחד בין ראש העירייה ופיקוד משטרת זבולון

ראש עיריית נשר,  רועי לוי,  קיים היום הערכת מצב עם פיקוד תחנת זבולון של המשטרה בשל האירועים החריגים אתמול -  בהם החיסול עם פיצוץ רכב של תושב העיר שהיה מוכר למשטרה ובערב הצתת המכוניות במגרש המכוניות שבבר יהודה בעיר. הפגישה נערכה בראשות ראש העיר רועי לוי, ובהשתתפות מפקד תחנת זבולון במשטרה, נצ"מ קובי קרני ומפקדת המשטרה בנשר- פקד רויטל בשושה, יחד עם  גורמי הביטחון בעירייה, במטרה לבחון דרכים משותפות להגברת תחושת הביטחון האישי בקרב תושבי העיר. ראש העיר ציין, כי מדובר באירועים חריגים אשר פגעו בשגרת החיים וכעת עלינו להבטיח את המשך החזרת השקט לרחובות, לרווחת תושבי העיר וכי אנו נגלה אפס סובלנות לאלימות.

בישיבה עלה, כי המשטרה מנהלת חקירה מואצת שהוטלה על היחידה המרכזית של מחוז חוף במשטרה, לצד המשך פעילות מבצעית מוגברת ברחובות העיר, באופן גלוי וסמוי, למען שלום הציבור ובטחונו.
מעיריית נשר נמסר כי:  "אנו סומכים ידינו על המשטרה. עיריית נשר ומשטרת ישראל, ימשיכו לפעול יחד בשיתוף פעולה להגברת תחושת הביטחון האישי בעיר".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות