הושלם שיפוץ מחלקת הילדים והנוער בספריית פבזנר בשכונת הדר

בספריית פבזנר שבשכונת הדר הסתיים לאחרונה הליך חידוש מחלקת הילדים והנוער בעלות של כחצי מיליון ₪. במסגרת השיפוץ, אשר ארך מספר חודשים, חודשו פריטי הריהוט וכונניות הספרים והורחב המרחב לגיל הרך. כמה מקירות המבנה שופצו אף הם, והוחלפו בקירות מודרניים, משולבי אלומיניום וזכוכית.

כעת, עם תום העבודות, יכולים המבקרים באגף המחודש ליהנות ממגוון עשיר של ספרים חדשים, בהם ספרים קוליים, משחקים דיגיטליים אינטראקטיביים ומחשבים, אשר יהיו מחוברים לרשת האינטרנט, ויעמדו לרשותם של ילדים ובני-נוער, ללא כל תשלום. הורים לפעוטות יוכלו לבלות וליהנות בשעות הפנאי ממרחב המשפחות החדש, הכולל כעת משטחי פעילות נוחים וכריות פוף מפנקות.

Tags

המחלקה המחודשת תיפתח לקהל ביום ראשון, 3.3, החל מהשעה 14:00. במחלקה עתידים להתקיים אירועי תרבות למשפחות, כגון שעות-סיפור מומחזות והצגות לילדים.

במהלך החודשים הקרובים יחל שיפוץ נוסף במבנה הספרייה, אשר יכלול חידוש של רחבת הכניסה למבנה וכן חידוש חללי המבואות בכל אחת מקומות הבניין.

ספריית פבזנר משמשת כספרייה מרכזית ברשת הספריות העירוניות, המונה בסך הכולל שמונה-עשרה ספריות, הפרוסות ברחבי העיר.

 

צילום ספריית פבזנר: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close