תערוכת צילומים בקרית אתא – “דרך העיניים שלי”

בימים אלה מוצגת במתנ"ס העירוני תערוכת צילומים "דרך העיניים שלי" פרי שיתוף פעולה של העירייה ורשת המתנ"סים עם המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל. במסגרת התערוכה השתתפו התושבים בתחרות צילומים נושאת פרסים כאשר במקום הראשון זכה שי רגב, תושב העיר בן 29, במקום השני זכתה שולה שבח, גמלאית ומדריכת ריקוד ובמקום השלישי זכתה שרונה קרילקאר העובדת בתחום הסיעוד.

מטרת הפרויקט היא קידום נושא התרבות בקהילה, תוך שימת דגש על אזורי הפריפריה כדי לאפשר לאוכלוסייה רבה ככל הניתן להיחשף לתחומי תרבות שונים כאמצעי ליצירת שיח תרבותי עם מגוון קהלים וקידום פעילות אומנים למען הקהילה.
תחרות הצילומים התמקדה בשכונות הפריפריה החברתית הותיקות בעיר: גבעת הרקפות, גבעת המשטרה ובן גוריון המציגות את השילוב בין הישן לחדש ובין הנוסטלגיה לקדמה המאפיינים את העיר.
התערוכה פתוחה לקהל הרחב ותוצג עד סוף חודש מרץ במתנ”ס העירוני.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close