פסטיLove של חוויות בנתניה

רבבות מתושבי נתניה ואורחיה ציינו את "לילה לבן – נתניה 2018", בסימן פסטיLove, שצוין כמיטב המסורת בט"ו באב. להפקת לילה לבן עבור עיריית נתניה חברו יחדיו כל גורמי התרבות, נוער וצעירים בעיר, בהם, היכל התרבות העירוני, הגג – אגף נוער וצעירים, מוזיאון נתניה, הגלריה העירונית, פלנתניה, רשת המתנ"סים, עמותת אמני נתניה, מינהלת מרכז העיר ומינהלת השכונות ועוד. כחלק ממדיניות עיריית נתניה לעידוד המסחר המקומי, ניתן אישור מיוחד לכל בעלי העסקים והחנויות באזור המדרחוב ורחוב הרצל, להפעיל את עסקיהם לאחר שעות הפעילות.

אירועי לילה לבן נפתחו בשעה 18:00 במספר מוקדים במקביל. בכיכר העצמאות החדשה התקיימו בשלוש השעות הראשונות מופעים המיועדים לילדים ולמשפחה, כשבשיאם המופע "אדרבא" של מיומנה ואילו עדן בן זקן סחפה את הנוער בסמוך לשעה 22:30.
במקביל, בגלריה על הצוק, באנגל ארט גלרי, בפאב הטומי גן ובמכון לאמנות על-שם דרור, הוצגו תערוכות, מפגשי אמנות ומופעי פרינג' וסדנאות ציור לקהל הרחב. מוזיאון נתניה קיים ארבעה סיורים חיים ברחבי העיר – בו הוצגו לקהל ציורי הגרפיטי, מרכז כל ההקשה הבינלאומי "טרמולו" אירח כיתת אמן ואילו בפלנתניה, מרכז המדע והתרבות, התארחו מאות לערב ששילב שירה בציבור, מופע ג'ז והמון כוכבים בשמיים.
עם הינתן האות הועתקה הפעילות מכל רחבי העיר לחוף הרצל – שם נפתח בחצות הפסטיLove. את האלפים קיבלה די.ג'יי ליסה ובהמשך הופעות חיות של חברי יה מאן בלוז, המופע של שון ודורון, להקת רד אקסס, מארינה מקסימליאן ודי.ג'יי דארוויש בספיישל חי ולקינוח מוש בן ארי במופע זריחה.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות