טביעת הרגל האקולוגית של נתניה

עיריית נתניה, החברה בפורום ה-15, וחתומה על האמנה להפחתת זיהום אוויר והגנת האקלים, הצטרפה בשנת 2018 לתוכנית הפורום "ברית ערים לאיכות חיים וסביבה", שאף אושרה במרץ 2018 במועצת העיר.

מטרת התוכנית,  ליישם עקרונות של ניהול בר-קיימא, לטובת שיפור איכות החיים ואיכות סביבת המגורים של התושבים בנושאים כגון: בנייה ירוקה, שטחים פתוחים, תחבורה מקיימת, צרכנות נבונה, חיזוק כלכלה מקומית ועוד.

Tags

במסגרת זו הוכשרו עובדים מאגפי העירייה השונים: חינוך, רווחה, הנדסה ותשתיות, נכסים, כספים, גנים ונוף, פיקוח, בטיחות, מחשוב ותפעול בליווי חברת קומיוניטי במהלך 6 מפגשים ונחשפו לתכנים של טביעת הרגל האקולוגית, ים וחופים, פסולת, תחבורה מקיימת, בזבוז מזון, התייעלות אנרגטית, ואף יצאו לסיורים מעוררי השראה. העובדים הכירו פרקטיקות שיושמו במדינות וברשויות אחרות, ואף הציעו צעדים אופרטיביים לשינוי.

השבוע התקיים טקס קבלת התעודות במעמד נציגי פורום ה-15 מאיה קרבטרי ותמר שטרצר, וראש מינהל תפעול – ליזי אורון, שהביעו הערכה רבה לעשייה העירונית הסביבתית.

העובדים שהוכשרו יהיו חלק מוועדת ההיגוי העירונית, ובה יעלו את הנושאים אותם ירצו לקדם במסגרת תכניות העבודה של האגפים השונים.

 

צילום: אגף איכות הסביבה בעיריית נתניה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close