פותחים את הקיץ בנתניה עם תחבורה שיתופית פתוחה לשימוש לתושבים

עיריית נתניה הכריזה על ההשקה הרשמית של שירות שיתוף הרכבים במודל "כיוון-אחד" בעיר נתניה וזאת לאחר סיום תקופת פיילוט של כחצי שנה, וזאת במעמד ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר, מנכ"ל CAR2GO גיל לייזר, סגן ומ"מ ראש העיר, אינג' אלי דלל הממונה על התחבורה, סגנית ומ"מ ראש העירייה שירי חגואל, וחברי מועצת העיר אבי סלמה ואהרון אורגד. לרגל ההשקה יוצאת העירייה בשיתוף CAR2GO בהטבה חסרת תקדים לתושבי העיר - נסיעה חופשית בשירות הרכב השיתופי בחודשי יולי-אוגוסט.

הטבת הקיץ  מתייחסת ל"מודל הכחול" - נסיעה בכיוון אחד- מודל נסיעה בו ניתן לקחת את הרכב מכל חנייה ייעודית לשירות בעיר ולסיים את הנסיעה בכל חנייה ייעודית אחרת. השירות מפעיל כיום בנתניה 70 רכבים חשמליים מסוג רנו זואי, מיועד לנסיעות קצרות בעיר ומשלים את מערך התחבורה הציבורית הקיימת בעיר.

פרטי ההטבה:

  • תקופת ההטבה – 1.7-31.8.2019
  • ההטבה מיועדת לתושבי נתניה בלבד.
  • ההטבה תינתן ל-5,000 הנרשמים הראשונים. כל הקודם זוכה.
  • ההטבה מיועדת למנויים קיימים בכל המסלולים ולחדשים שיצטרפו לשירות במסלול DRIVE בלבד.
  • ההטבה כוללת את דמי המנוי החודשיים.
  • מימוש ההטבה מוגבל ל-120 דקות שימוש ביום למנוי.
  • במסגרת ההטבה ניתן לנסוע ללא עלות עד חצי שעה רציפה ואז נדרשת הפסקה של חצי שעה לפחות עד לנסיעה הבאה.
  • נסיעה מעבר לחצי שעה רציפה או מעבר ל-120 דקות ביום תחויב בהתאם למחירון מסלול DRIVE – 1.2 שקלים לדקת נסיעה.
  • בתום חודשי ההטבה יועברו המנויים באופן אוטומטי למסלול DRIVE ויחויבו עפ”י תעריף המסלול. ניתן למצוא את המחירון המלא באתר CAR2GO.
  • לא ניתן להירשם לשירות הרכב השיתופי אם את/ה מתחת לגיל 21 ועם פחות משנתיים רישיון. תשלום עבור נהג צעיר (24-21) הוא 80 שקלים לחודש – אינו כלול בהטבה ויגבה בנפרד.

לפרטים נוספים:  8255*

ראש עיריית נתניה, מרים פיירברג-איכר, מסרה: “אני שמחה על מיזם הרכב השיתופי החשמלי בנתניה המהווה צעד נוסף בפעילות העירונית בשמירה על איכות הסביבה וצמצום מספר כלי הרכב הפרטיים על הכביש לרווחת תושבי נתניה ושמירה על כדור הארץ”.

גיל לייזר מנכ”ל CAR2GO  ציין: “כעת, משנסתיימה תקופת הפיילוט, אנו שמחים להשיק באופן רשמי את המיזם השיתופי החשמלי בעיר להעניק לתושבי נתניה הטבה יוצאת דופן ומשמעותית במטרה להרחיב את מעגל המשתמשים ולאפשר לכמה שיותר תושבים להתנסות בשירות וביעילותו. השירות החדשני מהווה חלק מהמאמצים לקידום פתרונות תחבורה אלטרנטיביים בעיר, במטרה לצמצם את הפקקים, בעיות החנייה, זיהום האוויר וצמצום עלויות אחזקת הרכב הפרטי”.

 

צילום: רן אליהו

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close