בעיריית נתניה שמים את הנשים בראש

כנס ארגוני נשים, ראשון וייחודי מסוגו "נשים, עיר ומה שביניהן", התקיים בנתניה במעמד ראש העירייה, מרים פיירברג-איכר, ביוזמת עיריית נתניה וזאת במסגרת הפעילות העירונית להעצמה נשית - הממונה על תיק מעמד האישה, המשנה לראש העירייה טלי מולנר, יועצת לקידום מעמד האישה, עו"ד אילנה גורן ומנכ"לית רשת תרבות ופנאי, ליאת אריה.

Tags

הכנס איגד לראשונה את כל ארגוני הנשים הפועלים בעיר, ואת היושבות בראשם: עו”ד חן חלפון יו”ר ויצו, אלינה גיני יו”ר נעמ”ת, שושי פרנקל נשיאת איגוד הסורופטימיסטיות, יונה רומם, יו”ר נשות הדסה, קרן דורון, יו”ר מעגל נשים, מועצת הנשים ונילי חומן מהחצר הנשית. במסגרת הערב הציגו חברות הארגונים את חזונן ופעילותן למען נשות העיר. כמו כן, התקיים יריד נשים יוצרות ויזמיות צעירות שהקימו דוכנים ברחבת מרכז התרבות והקהילה בעיר ימים. כל הכנסות הכנס יועדו לפעילויות העצמה נשית.

ראש העירייה, מרים פיירברג-איכר, בירכה על הכנס החשוב והודתה לכל הארגונים על פעילותן החשובה למען נשים בעיר.

המשנה לראש העירייה, טלי מולנר, ציינה את חשיבות הכרת ארגוני הנשים, היקף תרומתם לקהילה ויצירת שיתופי פעולה בין הארגונים לרווחת תושבי העיר. “אני שמחה שבעיר קיימים ארגוני נשים פעילים ומשמעותיים”, ציינה מולנר.

יועצת ראש העירייה למעמד האישה, אילנה גורן, ציינה כי הכנס הוכיח שארגוני נשים יכולים לשתף פעולה ולהפיק מיזם משותף כאשר מציבים מטרה משותפת”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close