תרבות

מצעד הגאווה בראשון לציון: רגעי ההשפלה והסימון הלא נחוץ של המשתתפים

אירוע מצעד הגאווה יצא אמנם לדרך בראשון לציון והיה להצלחה ראשונית מרשימה אבל וכאן מגיע האבל הגדול, מי שהגיע לצעדה עבר בידוק משטרתי, סומן בצמיד ורוד ועבר לצד גדר שחצצה בין המשתתפים לצופים. רותם אברוצקי שהיה בצעדה יצא נסער כתב פוסט זועם בנושא: "אלפי אנשים ובעיקר צעירים במצעד גאווה מרשים ומרגש בראשון לציון! הרבה זעה שפכו המארגנים כדי שהמצעד הזה בכלל יצעד ברחוב ראשי בעיר ובכך יש לראות הצלחה גדולה למחנה הליברלי, אולם לדאבון הלב המצעד הוא ארוע "סטרילי". מי שהגיעו לתחנת היציאה עברו תשאול ובידוק ביטחוני שבסופו תויגו בצמיד ורוד, חתום בחותמת "חקירות משטרת ראשון לציון" ומשהמצעד יצא לדרכו, התברר שגדר חוצצת בין הצועדים המסוננים לבין העוברים והשבים שלא הורשו להצטרף למצעד. כך לא אמור להראות מצעד גאווה!"

עוד המשיך ותהה רותם אברוצקי :“כעת צריך לשאול בקול רם האם למשטרה היה או יש מידע מודיעיני שמצדיק את התנאים הקשים שהציבו כתנאי לקיום המצעד? ראשון לציון שלנו, היא עיר חופשית וליברלית והמראות מהשטח מלמדים שלצועדות והצועדים לא נשקפה כל סכנה!”

  רגעים לא נעימים. צילום פייסבוק רותם אברוצקי
  גדר ההפרדה. צילום פייסבוק רותם אברוצקי
  סימון ורוד. צילום פייסבוק רותם אברוצקי
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות