בריאות

תושבת חולון נסעה לחופשה בתאילנד ונפטרה שם בגיל 55, ממה שמסתמן כסיבוך שפעת. הבת: “לא מאמינים שאיבדנו כך את אמא”

סיגלית אברהם, תושבת חולון, בת 55 הייתה בריאה לחלוטין כשלפני כחודש ימים עלתה על טיסה לחופשה בת שבועיים בתאילנד יחד עם חברתה.

לפני הטיסה, סיגלית לא התחסנה נגד שפעת. אלא שכבר ביום השלישי לחופשה היא החלה לחוש ברע ופנתה לבית החולים בצפון תאילנד שם שהתה. בבית החולים איבחנו כי מדובר בשפעת והמליצו לה לשוב לחדרה במלון ולנוח עד חלוף השפעת. סיגלית החלה להשתעל בצורה קשה ופנתה שוב לבית החולים – שם לפי המשפחה הרופאים נתנו לה זריקה להרפיית שרירים לאחר שבשל השיעול סבלה מכאבים. אלא שלפי ביתה של המנוחה, האם לא קיבלה כל טיפול מתאים לשפעת. לקראת סוף השבוע ירד לה החום, אבל היא עדיין לא הרגישה טוב.

סיגלית לא ויתרה והחליטה להמשיך בטיול ועלתה לטיסה לפוקט. אלא שעם הגעתה לשם היא המשיכה להרגיש חולשה גדולה, התקשתה אף בהליכה.

בתה מיטל סיפרה כי כשעה לפני פטירתה היא אף התכתבה עם המשפחה: “התכתבנו איתה בלילה והיא ענתה. זמן קצר מאוד לאחר מכן היא כבר לא ענתה, היא ראתה את ההודעות ולא ענתה. לפי דו”ח הפטירה, היא נפטרה כשעה אחרי ההתכתבות איתנו”.

מיטל בתה סיפרה: אמא שלי הייתה בת 55, בריאה ושמרה על אורח חיים בריא. היא נסעה לחופשה עם חברה ולא חשבנו לרגע שהיא לא תחזור. היא לא התחסנה לשפעת כי לא חשבה שזה קריטי וגם אנחנו לא הקדשנו לזה תשומת לב. אמנם אנחנו לא באמת יודעים את סיבת מותה הוודאית כי לא ערכנו נתיחה לאחר המוות, אבל אי אפשר להתעלם מהאפשרות שהמחלה או סיבוך שלה לקח אותה מאיתנו”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות