ניוזים חמיםUncategorized

אסף דעבול vs בנימין נתניהו

אסף דעבול, המשנה לראש עיריית ראשון לציון, בפוסט נוקב נגד האיש לו סייע עוד משנות התשעים, בנימין נתניהו. הסיבה: חוק החסינות

אני כותב פוסט זה בכאב רב ולא מאמין שאכן זה נכון: שראש הממשלה בנימין נתניהו מבקש להעלות חוק שיסייע לו להתחמק מהתמודדות מכתב אישום ואו מהשימוע.

כבוחר ליכוד (מחל) משחר נעוריי שגדל בבית של מצביעי ליכוד, אני פונה לנתניהו ולכל חברי הכנסת בבקשה עצרו מהלכים לקידום חוק הזוי זה.

Tags

אסור לפגוע בשלטון החוק. ראש הממשלה וחברי הכנסת הינם ככל האדם בסוגית החוק. אסור לפגוע בשוויון בין נבחרי העם לתושבי המדינה בסוגיה זו.

בחרתי ליכוד ואף שכנעתי אנשים רבים לעשות זאת. נתניהו הוא ראש ממשלה מצוין ואין לי ספק שהוא יעבור את השימוע אצל היועמש בהצלחה רבה כפי שאמר. ואולם, במידה שיובילו מהלכים להעברת חוק החסינות אפעל בכל כוחי כנגד ואף אצא להפגנות.

אני תקווה ואמונה שנתניהו שאני מכבד ומעריך מאוד (ביבי ושרה יעידו על הקרבה בנינו לאורך כל השנים וכמה סייעתי לו מ-1996 כשערכתי את הכנס הגדול ביותר כ-2500 איש ועד מינויו לשר האוצר, ללא בקשה ואו קבלת דבר) יעצור את המגמה הזו וייצא בקריאה לעם שהוא לא ייתן יד לכך.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות
Close
Close