בריאות

“אסף הרופא” ו-“וולפסון” בתחתית. בסקר שערך משרד הבריאות בין החולים שני בתי החולים משתרכים מאחור. ב”אסף הרופא” הכי הרבה חולים שוכבים במסדרונות

רבים מבין תושבי ראשון לציון והסביבה הנזקקים לטיפולים בבתי החולים “אסף הרופא” שבראשון לציון ו”וולפסון” בחולון, מתלוננים לא מעט על שני בתי החולים, על הטיפול בהם ועל תנאי האשפוז שלא פען מסתיימים בחולים השוכבים במסדרונות.

אז מסתבר שאותם חולים לא לבד.

משרד הבריאות מפרסם היום את סקר חוויית המטופלים בחדרי המיון. הסקר מתבסס על שאלון טלפוני שנעשה בקרב כ-11 אלף בני אדם שטופלו ושוחררו מבתי החולים בין החודשים מאי עד אוגוסט 2018 שאושפזו במשך שני לילות ומעלה.

לפי הנתונים האלו המצב של החולים הנזקקים לטיפול בבתי החולים “אסף הרופא” ו-“וולפסון” הוא לא מעודד, וזאת בלשון המעטה.

במסגרת הסקר החולים נשאלו מאילו בית חולים הם היו הכי מרוצים: במקום האחרון נמצא “אסף הרופא” עם 76 אחוזים בלבד, כשוולפסון נמצא במקום ה-21 מתוך 25 בתי חולים שנסקרו עם 78 אחוזים בלבד.

 

בשאלה לגבי שביעות רצון במחלקות הפנימיות, שוב “אסף הרופא” משתרך מאחור, כשהוא במקום ה-22 מתוך 25 עם 74 אחוזים בלבד. “קפלן” מקום מעליו עם אותם אחוזים ואילו וולפסון במקום ה-20 הנמוך עם 75 אחוזים.

אלא שהבשורות הרעות לגבי “אסף הרופא” לא באות לסיומן כאן. “אסף הרופא” הוא בית החולים בו האחרוז הגבוה ביותר של חולים ששוכבים במסדרונות, עם 18 אחוזים מבין החולים! “וולפסון” נמצא לא הרחק מאחור במקום ה-21 עם 14 אחוזים.

 

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות
Close
Close