ניוזים חמיםחינוךטירת כרמל

תרומה למאמץ המלחמתי: תעודת הצטיינות משר החינוך לגננת המיתולוגית מטירת כרמל, כרמלה דבי, שהקימה גן מיוחד לילדי המפונים

כרמלה דבי, תושבת טירת כרמל, גננת בגימלאות, קיבלה היום תעודת הצטיינות מיוחדת משר החינוך, בזכות פעילותה ההתנדבותית בחודשים הראשונים של מלחמת "חרבות ברזל", במהלכם הקימה וניהלה גן לילדי המשפחות שפונו מהדרום ומהצפון - מושב ישע בעוטף עזה, קרית שמונה ושלומי

 

כרמלה דבי, תושבת טירת כרמל, קיבלה הבוקר (שלישי) תעודת הצטיינות משר החינוך על תרומתה למאמץ המלחמתי.

התעודה הוענקה לדבי, גננת בגמלאות, בזכות פעילותה ההתנדבותית בחודשים הראשונים של מלחמת "חרבות ברזל", במהלכם הקימה וניהלה גן לילדי המשפחות שפונו מהדרום ומהצפון – מושב ישע בעוטף עזה, קרית שמונה ושלומי.

בתעודה נכתב, בין השאר, כי דבי "גילתה מנהיגות ויוזמה, מסירות יוצאת דופן, מקצועיות בלתי מתפשרת ואהבה גדולה לילדים, הקפידה על יצירת סביבה חינוכית בטוחה, מוגנת ותומכת וחוותה איתם רגעים של שמחה וצחוק".

את התעודה העניק לדבי שר החינוך, יואב קיש בטקס שנערך בירושלים במסגרת אירועי "יום המורה", המתקיימים כאות הוקרה לעובדי ההוראה בישראל.

דבי היא מהגננות הוותיקות בטירת כרמל, ולפני כעשור פרשה לגמלאות לאחר 41 שנה שבמהלכן גידלה וחינכה את ילדי העיר. כיום היא פעילה ביחידה ההתנדבות העירונית, ובמסגרת זו היא מקיימת בגני הילדים פעילויות זהירות דרכים וקריאה. כמו כן, דבי מתנדבת באגודה למלחמה בסרטן, בגינה הקהילתית ובארגון מש"י בטירת כרמל.

כרמלה דבי: "זוהי זכות גדולה עבורי להיות במעמד כזה. החינוך הוא הנשמה והלב שלי, ובמשך שנים רבות עסקתי בחינוך ילדי טירת כרמל בתחושת שליחות. במהלך חודשי המלחמה חשתי צורך לתרום ככל שביכולתי, וניתנה לי הזכות לתת מעצמי למען הילדות והילדים".

השנה, נוכח המלחמה, מוקדש "יום המורה" הן להוקרת אנשי ונשות החינוך שהתגייסו ונרתמו למאמץ המלחמתי, והן להנצחת אנשי ונשות החינוך שנרצחו במהלך המלחמה. ליאת אצילי ועדה שגיא, נשות חינוך שנחטפו ב-7 באוקטובר ובהמשך שוחררו, קיבלו משר החינוך מגן הוקרה מיוחד.

 

צילומים: באדיבות דוברות עיריית טירת כרמל

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות