חברת נמל חיפה זכתה בפעם ה-15 ברציפות ב-5 כוכבי יופי מטעם המועצה לישראל יפה לשנת 2023

חברת נמל חיפה זכתה בפעם ה-15 ברציפות ב–5 כוכבי יופי במסגרת תחרות "תעשיה יפה ומקיימת בישראל יפה" לשנת 2023 מטעם המועצה לישראל יפה. זהו הציון הגבוה ביותר שמוענק במסגרת התחרות

השנה זכתה החברה גם באות "עמית בתעשייה" על 15 שנות זכיה רצופה ב- 5 כוכבי יופי, שהוענק לחברה בעקבות התרשמות הוועדה מהדגש וההקפדה שניתנים בחברה לאחריותה התאגידית כלפי הסביבה והקהילה, וכן גם כלפי עובדיה.

ועדת השיפוט התרשמה מתרומת החברה ועובדיה לקהילה, ובכלל זה מהירתמות העובדים לסיוע לאוכלוסיות נזקקות, סיוע במשלוחי מזון בחגים, סיוע הניתן ע"י הנהלת החברה לגופים שונים.

אודי שרון, מנכ"ל חברת נמל חיפה: "חברת נמל חיפה גאה בהישג המשמעותי של חמישה כוכבי יופי לשנת 2023 ותמשיך להוביל מצוינות בתחומי תרומה לקהילה, בטיחות העובדים ורווחתם, קיימות וטיפוח ושמירה על הסביבה"

תחרות "תעשייה יפה ומקיימת בישראל יפה" פועלת למעלה מ-40 שנה, בהשתתפות 350 מפעלי תעשיה בארץ, מהארגונים הגדולים במשק. התחרות מתקיימת בחסות משרד הכלכלה ובשיתוף התאחדות התעשיינים בישראל ואיגוד התעשייה הקיבוצית. מטרת התחרות לעודד טיפוח סביבתי ושיפור חזות הסביבה במגזר התעשייתי, לרווחת האדם והקהילה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות